SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ja lubię małolatów, mąż tez młodszy ode mnie, zawsze się umawiałam z młodszymi ;) A rozczulają, bo jednak drugie tyle za mną z ogonkiem to miło powspominać jak się to miało kiedyś kiełbie we łbie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
A nie wiem jak to u was jest, ale w moim regionie jest moda na starsze panie, bo rówieśniczki są zbyt łatwe i do tego głupie , a starsza zadbana, mądra, można pogadać i doświadczona w różnych sprawach:) - cytat z nastolatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
definicja starsze: powyżej 25 lat do 35 (jeszcze się łapię ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
ooo nieźle.
U mnie nie ma reguły. Ja akurat 6 lat młodsza od faceta.
Tylko, że on mentalnie to chyba pozostaje w okolicach 25

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja mam 36 i mimo, ze czasami czuje sie staro... to jednak nie wierze swojej metryce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a moja mama zrobila sobie test na wiek biologiczny (nie wiem jaki) i wyszło jej, ze ma 43 lata, a ma 60 :) teraz sie smieje, ze jestem matka własnej matki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
hasa to my podobnie z wiekiem, ale ja też swojego nie czuję, zwłaszcza, że pracuję z młodzieżą i bardzo się wśród młodych odnajduję, a oni też ode mnie nie stronią :) Mój region to małopolska :) Małe miasto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No bo metryka swoje, a życie swoje

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
o sforcia prawdę Ci powie - dać je wódki ! tfuuuu wina! Może sforcia wina? czy nie może? jak nie może to ja wypiję :D jeszcze żadnych zakazów nie mam :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium