SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lodzianin1
pasuję ja też lubię gotować to damy radę


Jesteś ucieleśnieniem ideału!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ja czadu nie dam, dopóki mnie nie podszkolą, bo bym sobie kuku zrobiła.
Lodzik to jak już się pofatygujesz to ja bym chętnie oddała Ci kuchnię nawet na parę dni, mój TŻ ma dwie lewe ręce do gotowania i radością bym chciała być gościem przy stole we własnym domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94597 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
po prostu lubię gotować i w domu ja gotuje,zawsze lubiłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ach rozmarzyłam się

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mezczyznom to latwo jedna deklaracja i juz sypia sie oswiadczyny z lewa i prawa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Sforcia nie nakręcaj się tak, oni zawsze tak pięknie mówią, a potem ... z facetami nawet ideałami, a może przede wszystkim - ostrożnie trzeba :D Ale zaproszenia na muffiny nie cofam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
obliques
Mezczyznom to latwo jedna deklaracja i juz sypia sie oswiadczyny z lewa i prawa ;)


Ale Lodzianin dużo wiecej wczesniej napisał o sobie
To nie tak że tylko gotowaniem mnie przekonał

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Vowthynowa
Sforcia nie nakręcaj się tak, oni zawsze tak pięknie mówią, a potem ... z facetami nawet ideałami, a może przede wszystkim - ostrożnie trzeba :D Ale zaproszenia na muffiny nie cofam :D


Póki co internetowy Lodzianin jest dla mnie ideałem
Włącznie z tymi 115 kg

A jaki jest na żywo, to pewnie nie będzi mi dane się przekonać.
A o muffinach będę pamiętać

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94597 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
i ładnie tańczę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ooo widzisz go !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium