SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
wez to pozadnie skontroluj, coby sobie kuku nie narobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a dobry choc ten orto? Ja jakiegos konowala mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
przekonałaś mnie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
to czekam co ci powie i mam nadzieje, ze wiesci beda dobre i faktycznie mozesz hopsac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie wiem, to już 3 jakiego odwiedzę :) nie znam lekarzy w tej mieścince i zaliczam kolejne placówki. W pierwszej przykładowo pomimo umówienia na konkretną godzinę czekałam ponad 2h na swoją kolej i tam nie wracam nigdy. Jeden był spoko, bo rozumiał, że trening siłowy mnie nie zabije i poprawne przysiady pomagają a nie kaleczą, ale to teściu brata w innym mieście, więc na co dzień nie mam do niego dostępu :/ Dzisiaj przetestuję pana nr 3

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Z tymi lekarzami to tak jest... najlepiej położyć się w łóżku ewentualnie basen i to nie za często

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ta. fizjoterapeutka też mnie rozwaliła stwierdzając, że z racji, iż mam skoliozę (nie jakąś też mocno zaawansowaną zresztą) to jedyne, co mogę robić, to leżeć na podłodze i rowerek w powietrzu. Nigdy przenigdy żadnych ciężarów. A martwy ciąg jest bardzo niezdrowy dla wszystkich ludzi i już dawno się go nie robi. (pani po awf)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mnie naszczęście mój fizjo pochwalił za siłownie A już mnie zna na pamięć.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja już się poddałam i dalej nie szukam, ufam forum teraz :)
A wczoraj odkryłam dopiero post Mawashiego o skoliozie i będę robiła sobie zwis na drążku i marzy mi się wyprostować tak plery, żeby jeszcze raz odwiedzić tę fizjo i poczęstować ją... ARGUMENTEM :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium