SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Viki jest niesamowita, mega zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
TaDrugaKasia
ale mam dobrą kawę... :>

a bez robót z ogródku można się wprosić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no nie wiem... to w domu jeszcze się sporo znajdzie, siłownię muszę pomalować i wykładzinę położyć ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
takie dziewczyny jak viki to najlepsze motywatory, choć ja to z dystansu podziwiam, wieku nie oszukam, ale muszę powiedzieć - jestem bardzo zmotywowana, poza tym mam od dziecka wyrobione takie poczucie obowiązku i wdzięczności, więc jeżeli obli zagląda do mnie i poświęca czas na to, Lejjla w wolną sobotę się spotkała to ja nie mogę schrzanić.
A w domu to mogę robić! Malować lubię !!! Własną siłownię masz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Kasia szczesciara z ciebie z ta wlasna silka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
do mnie tez dotarlo, ze wieku nie przeskocze, ale to nie znaczy, ze nie moge probowac przeskoczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jaka szczęściara, se zrobiłam to mam :D
Dumnie brzmi, że "własna siłownia" - Pora ma lepsze wyposażenie, ale będzie rosła z czasem

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
masz miejsce na nia to masz, w bloku to jakos ciezko wygospodarowac pomieszczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
dobra ide z moim futrzakiem, bo wlasnie probuje mnie wzrokiem zahipnotyzowac spod drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć dziewczyny.
I chłopaki również jak są.
.
Co z Ag?????????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium