SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
właśnie sie zatnawiam jak bede dzis ćwiczyc, jak ja nawet chodzic nie moge - takie mam zakwasy... czy to sa te osławione DOMSy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hasa - a kiedy miałaś trening, który te domsy spowodował?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
48h, to tak - to są te domsy :) Z mojego doświadczenia domsowego, a w tym zakresie mam spore :D Jeśli możesz chodzić, to dobra rozgrzewka sprawi, że będziesz mogła ćwiczyć, choć miejscami może być ciężko :) A jak doms jest paraliżujący (tak, że odłożysz na nogę skarpetkę i ten nacisk sprawia, że noga boli ) to poza dynamicznym rozciąganiem ja bym nic więcej nie robiła, bo wtedy - u mnie - było jeszcze gorzej :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
spróbuje sie rozgrzac a dzis i tak cwicze klate, tylko jak ja mam dojśc do tej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Agataq - my się możemy nawet na trening wspólny zorganizować :D Co wam powiem to Wam powiem, ale trening koło południa to jest mistrzostwo świata, zakwasy mam jak stąd na księżyc, a trening chyba najbardziej udany ze wszystkich jakie dotąd robiłam :D Jest bossskoooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w takich momentach doceniam proste rzeczy - np to, że mam poręcze przy schodach :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wczoraj przez chwilę cieszyłam się że widzę szpital z okna jak zabrałam się za wytzrymkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
TaDrugaKasia
w takich momentach doceniam proste rzeczy - np to, że mam poręcze przy schodach :)

ja żałuje ze przy kiblu nie mam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium