SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ale micha była czysta nie? Tak mi się widzi, że to magia zdrowego żarcia :) Nawet jak jest niepilnowane, to więcej z niego pożytku niż by człowiek na początku przypuszczał. :D Ja jestem zachwycona michą i moim samopoczuciem w ciągu ostatniego miesiąca. Pomijam dzisiejsze, bo czuję się jak przejechana przez walec, ale to moja wina, a nie michy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Vowthynowa
o czuję się jak przejechana przez walec,



yhm
ja tak samo!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, no właśnie idealnie czysta nie była, pisałam o tym w dzienniku. Rodzina zaczyna mieć hmm fobie (?) że ja wpadne w anoreksie i umrę. Jakakolwiek próba powiedzenia że ja czegoś nie jem, choćby to była czekolada wywoływało panikę i "pouczające" rozmowy. Więc jak częstowali mnie czymś to jadłam, nawet słodycze w minimalnej ilości.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Chyba mnie nikt nie zauwazył

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
przepraszam sheep, witaj faktycznie gdzies mi twój wpis umkną...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No! wcale nie jestem taka malutka ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
a widzisz, nie zajrzałam do Ciebie ostatnio, bo zamiast się edukować i czytać artykuły, czy śledzić dzienniki i na cudzym doświadczeniu wzbogacać własne (jesuuu od razu widać, że właśnie projekt koryguję, co za sformułowania!), to ja spamuję ...
Anoreksja mówisz... bo czekolady niet... dobrze mówiła obli, że ludzie za cholerę nie chcą przyjąć do wiadomości wywalenie cukru z diety.
Sheep wybacz rozjechanej walcem, mogę mieć oczy w niewłaściwym miejscu i zaburzoną percepcję, witaj, witaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dajcie spokój ja nadal jestem dziwolągiem i niewygodną osobą w kwestiach jedzenia...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nie dość że mięsa nie to jeszcze cukru nie - no to CO TY JESZ?! :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
powietrze w polsce jest takie sycące xD

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

forma lato