SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
A Ty wiesz... czasem to tak sobie myśle jak który wydupcy do rowu, że chyba bym chciała by mój czasem posiedział i poględził na kanapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
o to to to... no co się im dziwić, zwierza na barach upolowanego już raczej nie przyniosą do domu, a atawizmy rządzą się swoją mocą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
a w kwestii przelatywania przez kierownicę i lodowania w rowach, swoje doświadczenie mam. W ten dzień co robiłam fory do dziennika treningowego miałam taki wypyerdol , że nie miałabym się jak sfotografować, więcej niebieskiego na mnie było niż innego koloru, full profeska w lataniu przez kierownicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
o matko... raz tylko poleciałam na rowerze... pędziłam z górki i strzeliły mi hamulce i była "kontrolowana" wywrotka lekko w bok do tyłu. Pół uda wtedy zostawiłam na kamieniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
jak to strzeliły ? masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no, to była wycieczka w skandynawii, na pożyczonych rowerach, nacisnęłam na tylni i strzelił, podjęłam próbę na przedni i poszedl również. Pech. Niby rower sprawdzany a przy głębszym naciśnięciu linka się urwała. Może nawet nie tyle urwała co wyleciała z tego czegoś co ją trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
musiałam szybko podjąć decyzję i... opuściłam rower
przede mną był ostry zakręt a za nim mostek
a ja miałam coś koło 55- 60 na liczniku
i rower bez hamulców

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-10-04 16:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
o f***! niebezpiecznie! Ale jeśli mam być szczera nie przepadam za jazdą po asfalcie, chyba, że na zadupiu, ruch uliczny mnie stresuje. jak szybko jechałaś, u mnie to jest taki cykor jak przekraczam 50, że od razu łapa na hamulcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
aaa, to teraz też... max 45 a hamulce sama sobie sprawdzam a po mnie mąż dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to taki głupi wypadek sporo lat temu, ale długo po tym na rower nie wsiadałam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

forma lato