SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Pracuję nad moimi chudymi nukami i pośladkami, ale mam straszne problemy z zaangażowaniem pośkadków w przysiadzie ze sztangą- po przysiadach bez obciazenia poślady bolą jak więcej porobię, albo po goblet squat, a ze sztangą nie chcą. Martwi mnie to okrutnie. No ale cieszę się że trafiłam z chceniem rozbudowania dołu

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, tutaj wszystkie mamy motywacje najlepsze z możliwych

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Gaja, no to masz przynajmniej biust. Bo ja to prawie nic nie mam. Ani biustu, ani dupy, ani tali

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
no mam biust i kocham go miłością wielką Ogólnie bardzo polubiłam swoje ciało

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Gaja super ci brzuch sie wciaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
na sylwestra planuje założyć długą czarną obcisłą kieckę z rozporkiem na noge marzenie mojego zycia Choćbym miała go spęzić w domu z dzieckiem i mężem to i taką taką kieckie chce założyć Nigdy się nie odważyłam przez ten brzuch

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
no ja mam nadzieje, że pykniesz fotę ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
postaram się jeśli się odważe

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Gaja też mam ten problem z brzuchem

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mi biust ucieka w tempie zastraszającym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium