SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
swoją drogą, dopiero jak tu przyjechałam do męża, to zobaczyłam ile pasm i gór mamy w Polsce - ze szkoły pamiętałam jakieś pojedyncze nazwy, a teraz ... za każdym rogiem jakieś góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Na Mogielice wyjedziesz na rowerze i mysle, że Ci się spodoba. Pochodzę z okolic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
tak, tak :) No Świnica nie jest taka ciężka, tylko przy takiej aurze jak teraz bardzo niebezpieczna, bo jak idziesz od zawratu to masz tam ściany całe w lodzie, więc łańcuch na niewiele się zda , a później myślę, że na szczyt może być fajnie, bo na cały szlak świnicki świeci słońce - jeśli jest, więc pewnie nawet śniegu jest niewiele. Mimo to z każdej strony podejście pod szlak jest północne, a że śnieg już spadł w tatrach to myślę, że od północy albo się utrzymuje, albo są duże oblodzenia. Ja bym nie poszła teraz :) Ale na Świnicę ogólnie bardzo lubię włazić :D
dzięki Liściu :D Przekażę mężowi, ale wycieczkę pewnie i tak zmalujemy, tak mało gór mieliśmy w tym roku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Liściu fajnie wiedzieć,że Ty też z południa. Do tej pory więcej lasek z centrum i północy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
Bawcie się dobrze i pozdrówcie ode mnie okolicę;)
Agataq, ja jestem z południa, ale na emigracji chwilowo w Hameryce. I właśnie się do spania zbieram, więc kolorowych:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
kolorowych :D
No muszę powiedzieć, że na innych forach też więcej jest osób z centrum i północy, ewentualnie daleki zachód, jakoś to południe takie niszowe jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
lisc_laurowy
PS. Beskid Wyspowy jest taki piekny jesienią!!

a jutro ma być idealna pogoda ! Jak będziesz chciała to zdjęcia udostępnię :) Zawsze warto sentymentalnie powrócić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to na foty ja też się piszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
mam beznadziejny aparat, ale postaram się zrobić ładne zdjęcia :) czuję się teraz zobowiązana :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium