SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
zaczyna mi sie ta joga podobać hahaha
dobra znikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
dobranoc

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Witam w ten mglisty poranek
Widoczność na trasie 50 metrów!! Masakrycznie źle się jechało!!
Ale za to będzie słonko pewnie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Witam i ja :D bry sforcia :D u mnie już słonecznie :D Fajnie, bo po pracy na siłownię od razu biegnę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a ja jestem chora... i zaczyna mi się pms, świat jest do d...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
gaja, udawaj, że nie ma pms, a z choróbskiem walcz, nie daj się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
rozchodze się i będzie lepiej, ale ranki sa straszne...
wyciagnę dziś maszynę, uszyję sobie spódnicę Szycie zawsze poprawia mi humor.

Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-09 08:21:00

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
fajną herbatką zacznij, dobra herbata moim zdaniem potrafi cuda zdziałać. A propos herbaty, mój grzybek leży na dnie słoika, wokół niego pełno farfocli, nie widzę na nim plam, ani nic, ale wygląda tak... zdechnięto. Dziś mija tydzień jak go mam. Nie wiem czy wszystko ok, w kuchni jest w szafce, chyba mu dobrze powinno być, ale boję się, że go skilowałam, bo ja naprawdę potrafię zabić wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a wsypałaś cukier grzybkowi jak go do herbaty wsadzałaś?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
no wsypałam, jasne, że tak, mam nadzieję, że wystarczająco
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium