SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
jeden chłopak Arek po triatlonach ganiach , a Michał chce zacząć od następnego roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to niezła ekipa
ja moje wejście na ścieżkę pamietam jakbym conajmniej na Mount Everest wchodziła
Ale to dawno temu było.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
to może dołączysz, to się ucieszą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
trochę daleko mam do Snieżki :)
Niestety.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Uciekam spać!! Bo już późno!
Dobranoc Dziewczyny

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
To szkoda wesoła ekipa:) ja się dzisiaj dowiedziałam:) , od nas jest półtora godziny ale mają jakieś auto sportowe nie znam się to pewnie szybciej będzie. Trochę się boję samej podróży niż wejścia na Śnieżkę, bo Michał jak rozmawia to strasznie rozkojarzony jest i na drogę nie patrzy wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja też jakaś klapnieta jestem....
Idę do wyrka dziewczyny.
Dobranoc......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Corum
Ja też jakaś klapnieta jestem....
Idę do wyrka dziewczyny.
Dobranoc......

Miłych snów Kasia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
dobry dzień spamie:) Miałam pospać, ale oczywiście głodomór, mnie obudził . O 6 ma być dostawa paszy i już . Mam pytanie o rozciąganie, bo ja z tych sztywnych raczej Wiem, że była tu rozmowa o rozciąganiu, ale oczywiście zapomniałam szczegółów. Można prosić o podpowiedź , link lub jakąkolwiek wskazówkę, która mi pomoże nieco odblokować moje zacne kończyny i jeszcze parę innych drobiazgów ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium