SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ależ przecież o nic. pogoda ładna.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ładna 20 stopni prawie było, wyjszłam z pracy rowno o 15 to trochę tego słońca złapałam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wgl ssie mnie straszliwie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
właśnie! ZIEMNIAKI!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Co z nimi? Dziś będę gotować

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Czyżbyś spaliła...?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
czeeeeesccc! przepraszam ze ja tak Was wciaz wypytuje i wykorzystuje wiedze, ale wiem ze nic nie wiem! ;D czy czarny makaron i smietanke 12% to mozna? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A poczytałabyś Co jedzą ladies

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1060
ale tu nic nie ma o smietance.. :(

Ladies nie jedzą:
Ladies z reguły starają się nie jeść białego dmuchanego pieczywa, makaronów i przetworów z białej mąki, np. naleśników i pierogów (na te pozwalają sobie dziewczyny o niskiej zawartości tłuszczu w organiźmie, jednak nigdy nie jest to podstawą ich diety).
Ladies nie jedzą zupek chińskich, zupek w proszku, makaronów zalewanych wrzątkiem, kupnych sosów pomidorowych, fast foodów.
Ladies nie jedzą płatków śniadaniowych fitness (dużo cukru), płatków kukurydzianych, otrąb (więcej o otrębach by Martucca: https://www.sfd.pl/-t686002.html)
Ladies ostrożnie wybierają przyprawy i stosują tylko te bez polepszaczy smaku, nie kupują mieszanek przypraw, fixów, sosów w proszku.

Ladies od czasu do czasu jedzą jogurty naturalne bez cukru, są świadome małej zawartości białka i "sztuczności" takiego produktu (domieszki białek mleka, mleka w proszku, czasem żelatyny, a nawet cukru). Doceniają za to maślanki i kefiry naturalne (niektóre decydują się na hodowlę własnego grzybka kefirowego; można poprosić "zadomowione' użytkowniczki o udostępnienie zalążka hodowli). Jogurtów owocowych, light nie jedzą (cukier).

Ladies unikają słodzików, cukrów, napojów słodzonych, soków owocowych i warzywnych (wyjątek stanową soki wykonane tylko ze świeżych warzyw czy owoców), słodyczy, lodów, ciastek, drożdżówek.
Ladies dbają o młodsze pokolenie i nie kupują dzieciom słodyczy oraz fastfoodów.

Zmieniony przez - Na$ila w dniu 2013-10-08 18:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep
Czyżbyś spaliła...?

i tak zjadłam

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium