SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
gaja1989
Jeszcze Lodzik jest, i woja zaprosimy mysle ze jeszcze paru chetnych sie znajdzie



Gaja - ale Ty przypadkiem nic tam nie mów bo chłopaki ściągną posiłki z połowy Łodzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja mysle ze jak pojdziemy do klubu a tam te posiłki by na nas czekały, to bysmy sie przynajmniej najadły

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Corum
sforcia

Myślę, że chłopaki nie będą mieli nic przeciwko temu gdyby przypadły na nich dwie dziewczyny


Ło żesz w mordę...
Robi się coraz ciekawiej..


Corum ten temat jest zdecydowanie ciekawszy niż mój upadający związek.

A rzeczywiście rozmawiać nie mamy za bardzo o czym.
Gaja walczyliśmy, była wielka dyskusja w okolicach sierpnia. Łzy, deklaracje, obietnice. I co?
Miesiąc było fajnie, a teraz? To samo co było...

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Corum
gaja1989
Jeszcze Lodzik jest, i woja zaprosimy mysle ze jeszcze paru chetnych sie znajdzie



Gaja - ale Ty przypadkiem nic tam nie mów bo chłopaki ściągną posiłki z połowy Łodzi....




ha ha ha

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ślubu nie macie, dzieci nie macie, mloda jestes, z czasem jest coraz trudniiej jednak

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
walczyc trzeba jak jest o co, a jak nie ma to kpa na rozpęd

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gesti
walczyc trzeba jak jest o co, a jak nie ma to kpa na rozpęd




I chyba coraz bardziej się rozpędzam....

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
z tym gatunkiem to trza krótko

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
i nie Ty masz się rozpędzać, tylko kop jego żeby spitalał w podskokach

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja już w sumie przywykłam do tego że sama jestem..
Chociaż - daje to pewne możliwości bo przynajmniej uwiązana nie jestem...
A bardzo sobie cenię moją niezależność.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium