SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy ma jakieś wiksy na bani, też niektóre rzeczy są dla mnie powodem do wp******u, a ktoś w ogóle na to nie zwraca uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam wikse, ze jestem strasznie dziecinny czasami :D I czesto sobie żartuje ze wszystkiego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
ja nienawidzę gdy ktoś daje mi do zrozumienia że zrobi coś lepiej ode mnie lub wyręcza mnie żebym nie zrobił jakiejś szkody

dlatego co łatwo przewidzieć najbardziej się wkurzam na mamę

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po tobie czesiek w sumie nawet na fejsbuku widac ze taki pocieszny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
krva i najbardziej nie lubię negatywnych komentarzy w moją stronę od ludzi którzy w ogóle nie dbają o swój rozwój

ja jak uważam to za słuszne to uczę się po 8h dziennie przez parę dni z rzędu, albo narzucam sobie reżim treningowy/dietetyczny - a wytykają mi coś tacy którzy nigdy nie mieli tyle samozaparcia by wytrzymać w jakimś postanowieniu dłużej niż dwa tygodnie lub jeszcze gorzej - nawet nigdy nie mieli żadnego postanowienia bo są leniwymi dupami i żyją jak jakieś zwierzęta, kierując się prymitywnymi instynktami i potrzebami

robactwo niegodne nazywać się człowiekiem myślącym, tyle w temacie

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no

Ciągle uśmiechniety chodze :D Niektórzy teorie wysuwają, że może byc coś nie tak ze mną bo cały czas sie uśmiecham/śmieje :D Zawsze zadowolony :D

Na początku zgarniałem nawet przypały na lekcjach za to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilka, k***a, mam to samo, jak mnie skrytykuje jakis ch**, ktory nic nie robi, to nie wazne, za co mnie skrytykuje, mam ochote mu wyj**ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilka mnie ostatnio wkurzyło tak porządnie jak mi wmawiali ze lece na koksie bo biore białko... moje tłumaczenia ze to z mleka sie na mało zdały... "to sama chemia"... no k***a no... dlaczeo najwiecej zawsze mówią ci którzy nie mają nic do powiedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a ja mam z tym luz, bo nie przejmuje sie takimi człowieczkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
@Czesiek ja lubię takich ludzi, mam tylko jednego znajomego który przez to bywa czasem irytujący ale to dlatego że zawsze musi się zacząć śmiać w niekontrolowany sposób w momencie niepożądanym. Mam naprawdę dużo szacunku do jednej koleżanki która NIGDY nie powiedziała o kimś złego słowa, zawsze jest uprzejma i co najważniejsze robi to naturalnie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY. Jak wygląda moja sytuacja i prośba o pomoc z dietą.

Następny temat

Prośba

WHEY premium