SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iness, a już myślałem, że od tej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja się ledwo od uśmiechu powstrzymałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno od masy :) haha mi to wgl powiedzili W SZPITALU że mam niedobór potasu od suplementów. No żeby mnie kroplówka nie trzymała to bym dał w mordę dał haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie w domu tak nie gadają :D ew. coś ze za duzo jajek czy miesa... tak to ze wcinam białko czy krete to nic nie mówią :D

Nigdy sie nie lubiałem spowiadać z tego co robie, wiec to wyglądało tak:
- co ty sypiesz?
- nic...

i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
u mnie zawsze się mama pytała czy to mi potrzebne, czy to dla mnie, po co to biorę, że to niezdrowe, po co mi białko itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie przez pół roku: po co tyle biegasz/ po co ważysz te jedzenie/ nie syp tego. A później: ułóż mi dietę, też chce tak schudnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już mam tak, że nawet z kumplem nie mam ochoty dyskutować, po prostu mówię, rób jak chcesz i tyle, na sobie się skupiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak miałem...
i po co ty biegasz.. daj sobie spokój, co ci to da... i po co ty ćwiczysz...
po co to wazysz.. nałóż ile chcesz i tyle...

(szwagier nabijając sie) oho... zobacz 10g za dużo sobie nałożyłeś...
(ja) - nie masz sie do czego przyj**ac? podnieś koszulke i zobacz jak wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kumpel, który ćwiczy na siłowni od paru lat ma sylwetkę zj**aną, w ogóle nie wie, co to białko, tłuszcze, węglowodany, ale ciągle jakieś odżywki bierze i ostatnio do mnie: "k***a kupiłem ostatnio kretę i to g**** na siłę i nic nie poszło do przodu". Ciekawe, czemu Jak mu mówię, że bez odżywiania nic nie pójdzie, to zawsze coś tam odpowie i na tym się kończy rozmowa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY. Jak wygląda moja sytuacja i prośba o pomoc z dietą.

Następny temat

Prośba

WHEY premium