SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
To znajomi wiele nie wytrzymali... przecież trenujesz ledwo ponad rok (ja też dlatego wiem że to niewiele)

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rok regularnego treningu, bo licze od pierwszego dnia, tak to jak by zebrac do kupy to wczesniej na siłowni to ze 3 miesiące było (miesiąc w lutym, miesiąc w maju itp )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
otóż to, niech nie znają tajemnicy progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesiek43
rok regularnego treningu, bo licze od pierwszego dnia, tak to jak by zebrac do kupy to wczesniej na siłowni to ze 3 miesiące było (miesiąc w lutym, miesiąc w maju itp )


Heh, to jak mój kolega, który podbijał piłkę za dzieciaka w ten sposób kiedyś, że podbijał raz, ona leciała gdzieś w ch**, odbijała się od ziemi i podbijał drugi raz, mówiąc "dwa" np. Nie zapomnę nigdy tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
właśnie, wreszcie mam piłkę do nogi na chacie, cały 1 rok nie miałam <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iness
otóż to, niech nie znają tajemnicy progresu


Mówię poważnie, jest u mnie taki leszczyk na strzała, który mnie wkurza, ale nic nie robię, bo walnę go i on sobie pomyśli: "k***a, czas coś ze sobą zrobić", a tego nie chcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
musze przedramie potrenować , bo jak robie plecy i ciągi to czuje ostro i nie moge więcej targać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi pomogło, no.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
u mnie to większośc dziewczyn nic nie trenuje (ew z Ewką), ale głównie mają swoje dietetyczne zabobony, więc nie wnikam, nawet za bardzo mnie to nie wkurza, inny świat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY. Jak wygląda moja sytuacja i prośba o pomoc z dietą.

Następny temat

Prośba

WHEY premium