SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ELITA JUNIORÓW WITA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam niesmaczne, dobre było :D riposta niezła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to nie przepraszam hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
tez o tym pomyslałam piszac swojego posta ze mozna to tak zinterpretowac
ale nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc cwiczenia, aby osiągnąc taki wygląd, jaki podoba się komuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to bym p******ił to jak by mi ktos powiedział "nie ćwicz już, jest ok" pffff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie widzę w tym nic złego, chociaż za ch**a bym np. nie wybrał opcji bociana, gdyby mi ktoś powiedział, że laski nei lubią dużych ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Iness
Czesiek a co mnie obchodzi co lubią faceci, ja w swoim ciele mam sie dobrze czuć,tylko ja :D a tak poza tym to widzieliście kiedys zbyt napakowaną kobiete, która wyglądała nieestetycznie? bo ja nie (mowa oczywiscie o naturalnych, bo na sterydach to każda kobieta moze sie w chłopa zmienic)


święta racja, god bless you
tylko SAA zmienią kobietę w faceta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saa zmienia kobietę w faceta, a faceta w kobietę zmieniają rurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Maksym własnie o czymś w ten deseń mówie - jeśli np. miałabym na oku kogoś kto mi się podoba i wiedziałabym, że ten ktoś lubi chuderlawe, patykowate kobiety bez grama mięśni czy tłuszczu to za chiny bym nie chciała się w taką osobę zmienic, bo ja wolę mieć troche funkcjonalnej masy mięśniowej i tyle % fatu ile mi potrzebne do prawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego i innych, a u róznych dziewczyn jest to rózna tez ilość ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jakbym wiedział, że laska która mi się podoba w ch** lubi rozj**ane klaty, to pewnie dołożyłbym kilka serii i nak***iał pompki codziennie #Dream
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba kazdy myśli tak jak ty iness :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY. Jak wygląda moja sytuacja i prośba o pomoc z dietą.

Następny temat

Prośba

WHEY premium