SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
dobry wieczór, nie poszłam na trening, ale silka do 22 tylko - czasu mi brakło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
gaja1989
jak ja tu przyszłam to tez taka byłam Na szczescie sie troche zmienilam

gaja "troche" to eufemizm w twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Myślę,że gdybyś taka była to nie byłoby Cię tu teraz Ja też miałam debiut z "górnej półki" , ale staram się wyciągać wnioski z własnych błędów. Wychodzę z założenia, że jestem tu wyłącznie dla siebie, wiem czego chcę i osiągnę to. Staram się nie zawracać głowy swoją osobą, choć jestem bardzo wdzięczna jak Iza mi coś podpowie, bo nie mam takiej wiedzy, ani wyczucia jak ona. Kiedyś będę musiała sama wszystko ogarnąć, więc nie ma co przerzucać odpowiedzialności za to robię na innych. A te laski nic nie chcą zmieniać, tylko sobie sprawy z tego nie zdają, mają pretensje do całego świata o wszystko. Jak ktoś pisze, że się męczy, bo musi sobie osobno jedzenie robić... to ja szans na sukces raczej nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Hasa, w porownaniu do innych dziecwzyn to ja tu nie mam sie czym chwalić, ale to co w głowie się poprzestawiało to moje
Vow, może jeszcze nie załapały panujących tu zasad?

Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-11 23:22:55

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Hasa... musisz jutro nadrobić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
gaja, nie pyerdol zobacz swoje foty, gdzie masz ten brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
hasa, za kare 100 pompek

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Vowthynowa
Hasa... musisz jutro nadrobić :D

ja nie muszę, ja chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Zasady to jedno, nikt nie ogarnia na początku, bo nie jest to takie łatwe, ale tu trzeba przyjść z taką wewnętrzną motywacją, można mieć nafiukane w łebku, ale nadal trzeba bardzo chcieć - o właśnie - Hasa chce :D I o to chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
mam takie przemyslnie, pospędzeniu popludnia z babcia lat 90... albo niech umre wczesniej, albo musze robic wszytsko, żeby w tym wieku być sprawną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium