SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
gaja, a nie.... :( Szkoda, myślałam, że brytyjską 4 nosisz, skoro mniej niż 5, ale Ty masz malunią stopę, w sumie widać na zdjęciu, to dlatego ten bucik tak seksownie wygląda
beperfect dynia chyba spoko, ziaren słonecznika szefowe nie polecają, ale nie wiem czy jako dodatek do chleba nie przejdą. Otręby tutaj nie są zalecane, poczytaj sobie w naszej biblii - regulamin działu, tam jest art o otrębach. Ja zrobiłam z pełnioziarnistej mąki żytnej i wieloziarnistej 3 zboża i posypałam pestkami dyni właśnie, a bułeczki będą wieloziarniste - 3 zboża, przy czym tu dodałam jakieś 10 dag pszennej mąki. Nie będę ich jeść, a małżona nie chciałam tak od razu z grubej rury niedomieloną żytnią raczyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, mam malutkie stopy i zostałam dziś uświadomiona że moje 165 cm to ja ogólnie do kurdupli należę

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Vow, ok, to zrobię tylko z dynią
Gaja, ja to już w ogóle krasnal - 162cm, taka mała kulka
siemię,sezam - świetny pomysł:)

Zmieniony przez - beperfect! w dniu 2013-10-12 20:42:39

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ja mam 5 cm mniej, ale stopę ciut dłuższą :) Ale w pracy mam koleżankę, która ma 153 wzrostu, choć wg mniej max 150, stopę 5, ale dużo butów z tym rozmiarze jest na nią za dużych , więc czasem i 4 szuka, a do tego wazy 40 kg i jest chudzinka - normalnie krasnoludek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Dziewczyny, potrzebuje kopa w dupę, bo sie pozbierac do kupy nie moge...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Perfect, wrzuc filmik na youtuba i wklej link do dziennika, albo wyslij na pw do obi.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
O matko, nie wiem, czy umiem, zaraz popróbuję,
dzięki:)

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
prszę to ne takie trudne nauczysz się z czasem

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
jak to nie możesz ? Ale dziś masz doła czy jakoś ogólnie taka niemoc Cię dopadła ? Ja mogę sprać dupala jak należy, ale żeby lanie było treści właściwej muszę wiedzieć czemu piorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
wmusiłam w siebie jajecznicę

Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2013-10-12 20:54:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium