SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Corum nie widziałam jej tu - chyba ją wykończyłaś
dzięki hasa, muszę czekać aż mi się chleb upiecze, więc akurat poczytam o jedzonku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Vow, dla ciebie ta strona sie nadaje, bo bez mięsne te przepisy i bardzo lejdisowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
hasarapasa
Corum, kto kogo przeczołgał?


Ja jej nie przeczołgałam wcale... Poćwiczyłyśmy razem - jednak jak ktoś cię dopinguje to całkiem inna robota jest..

Ale obśmiała się z miny panów jak zobaczyli że zasuwam najpierw MC z 90kg a potem jak na wyciskanie złapałam hantle po 12,5 kg...

Bezcenne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
hehe, domyślam się, że patrzyli jak na ufo... u mnie komentuja jak wyciskam sama sztange 20 kg na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
hasarapasa
hehe, domyślam się, że patrzyli jak na ufo... u mnie komentuja jak wyciskam sama sztange 20 kg na skosie


No bo to przecież nienormalne jest żeby baba sztangą machała...


Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-10-12 22:44:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale najbardziej wkurza mnie, ze jak przychodza na silke to się witaja tylko z facetami, ja jestem jakby niewidzialna (co przy moich gabarytach raczej nie ejst mozliwe), dosłownie paru gosic mowi mi czesc... a reszta omiata niewidzącycm wzrokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
juz bardziej sie witaja z meduzami kłapiącymi po biezni w nienagannym makijażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
hasarapasa
juz bardziej sie witaja z meduzami kłapiącymi po biezni w nienagannym makijażu


Co do podawania ręki - to ja wychowałam Panów z siłki że się mnie nie omija.
Jest chyba tylko z 3 buców obdętych którzy tego nie robią.

I pies im mordę lizał - nie są warci mojego uścisku dłoni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Corum

Jest chyba tylko z 3 buców obdętych którzy tego nie robią.

I pies im mordę lizał - nie są warci mojego uścisku dłoni..

tez wyznaję ta zasadę ale czasami mnie to zazstanawia co sobie myslą, ze baba to ręki nie podam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium