SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Strasznie mnie ciekawi jak nasze wyciskanie na stan cyców wpływa :D jest jakiś art na ten temat ? Poza tym - różnorodność to jest coś najwspanialszego na świecie , nawet jak gderam na swoje duże cycki to w gruncie rzeczy fajnie, że są i takie i takie :) Do wyboru do koloru :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Zgadzam się z Tobą fajnie ,że się różnimy,a nie jak od jednej matrycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jeśli chodzi o trening, to po moich widać, że zdecydowanie ujędrniły się po treningu i wcale nie wyglądają jak po ciąży i karmieniu

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Dotka, wlałaś nadzieję w me serce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Nie będzie do kolan, jeno do ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Myślę,że cyckom tak jak i reszcie ciała najbardziej szkodzi nagłe tycie i chudnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ale w wyciskaniu jest moc. zresztą ja lubię to ćwiczenie. zawsze wtedy wszyscy kolesie się na mnie gapią. Oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
AL3ktra
ale w wyciskaniu jest moc. zresztą ja lubię to ćwiczenie. zawsze wtedy wszyscy kolesie się na mnie gapią. Oo

Co racja to racja, ja tylko hantelki wyciskam, najpierw patrzą z pobłażaniem jak sobie skos ustawiam, a potem prawdziwe zainteresowanie jak 7 biorę w łapy, a przecież to tak niedużo jest, tyle, że ja jedna tak ćwiczę, albo po prostu się mijamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Też lubie WL ale na razie robie hantle na skosie, czego szczerze nienawidze... zwłaszcza kiedy asekurujący jest do dupy

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Oni patrzą ,,bo boją się,że niedługo wyciśniesz więcej niż oni i siara będzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium