SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Nie do końca , na siłowni ćwiczę sama to raczej ktoś się do mnie dołącza, jak cos popsuje to z własnej głupoty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Michała ojciec szkolił wojsko w nurkowaniu, jak mi zaoferował pomoc w nauce pływania to oczywiście skorzystałam.
JA po prostu lubię tych ludzi jak sie mogę od kogość czegoś nauczyć to korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annawcz, ja Cię proszę - nie jest Ci głupio herezje w dzienniku pisać z tym tętnem? Odnoszę wrażenie, że się za pro uważasz, więc plisss, doczytaj coś, ogarnij się. Przecież tu ludzie z portali dla biegaczy zaglądają. I pewnie gadają sobie u siebie o "jakaś tam z SFD, to...".
Najgorsze jest to, że wbrew pozorom w necie anonimowym się nie jest. Nie wspomnę o tym, że jednak na tym wizerunek Ladies cierpi. Już gdzieś czytałam ironiczne komentarze, że mamy tu "wylęgarnię mistrzyń, a o żadnej nigdzie nie słychać"

Ale rób co chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Vredota - sportowy lepiej ciut za mały (w misce) niż za duży, żeby biust nie skakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annawcz
Michała ojciec szkolił wojsko w nurkowaniu, jak mi zaoferował pomoc w nauce pływania to oczywiście skorzystałam.
JA po prostu lubię tych ludzi jak sie mogę od kogość czegoś nauczyć to korzystam


A Benny przebiegł 3 maratony, Jens był w Iraku, Krzysztof w Bośni, Amelie cierpi na triadę atletki, Kathrine miała wypadek i musiała zrezygnować z tańca...
Ale oni wszyscy zawsze dobrą rada służą.

Jakoś nie wspminam ich z imienia na publicznym forum, bo być może sobie tego nie życzą?

Zapomniałam dopisać - Helle ma tytuł Ms Olympia, Cynthia jest jednym z najlepszych trenerów jakich znam, Linda z kluchy została fitnesską, a Uldduz jest dziennikarką i wygrała debiuty scandic.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-10-18 12:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Martucca
annawcz, ja Cię proszę - nie jest Ci głupio herezje w dzienniku pisać z tym tętnem? Odnoszę wrażenie, że się za pro uważasz, więc plisss, doczytaj coś, ogarnij się. Przecież tu ludzie z portali dla biegaczy zaglądają. I pewnie gadają sobie u siebie o "jakaś tam z SFD, to...".
Najgorsze jest to, że wbrew pozorom w necie anonimowym się nie jest. Nie wspomnę o tym, że jednak na tym wizerunek Ladies cierpi. Już gdzieś czytałam ironiczne komentarze, że mamy tu "wylęgarnię mistrzyń, a o żadnej nigdzie nie słychać"

Ale rób co chcesz.

o tętnie nie pisze już dawno, nie myślałam że moje tętno ma dla kogoś znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry spamie

Wbijam się w dyskusję, ale tylko przywitać się chciałam, poczekam aż się skończy , bo nie jestem w temacie
A poza tym PIĄTEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Martucca
annawcz
Michała ojciec szkolił wojsko w nurkowaniu, jak mi zaoferował pomoc w nauce pływania to oczywiście skorzystałam.
JA po prostu lubię tych ludzi jak sie mogę od kogość czegoś nauczyć to korzystam


A Benny przebiegł 3 maratony, Jens był w Iraku, Krzysztof w Bośni, Amelie cierpi na triadę atletki, Kathrine miała wypadek i musiała zrezygnować z tańca...
Ale oni wszyscy zawsze dobrą rada służą.

Jakoś nie wspminam ich z imienia na publicznym forum, bo być może sobie tego nie życzą?

Zapomniałam dopisać - Helle ma tytuł Ms Olympia, Cynthia jest jednym z najlepszych trenerów jakich znam, Linda z kluchy została fitnesską, a Uldduz jest dziennikarką i wygrała debiuty scandic.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-10-18 12:53:01

Ok skupię się na sobie nie będę wymieniać innych, chociaż może oni też czytają i byłoby im miło. Ale rozumiem o czym mówisz, tylko ja nie ćwiczę w próżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, będziemy wdzięczne. To jest forum sportowe, a nie portal społecznościowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Żadna z nas nie ćwiczy w próżni, ale jakoś nikt nie wypisuje tu imion wszystkich, z którymi trenuje/współpracuje.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium