SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
Oku, na pewno przesadzasz,masz śliczne włosy,nei narzekaj.
Mnie też włosy wypadają od 2 m-cy, zrobiłam wszytskie mozliwe badania:morfologia,hormony tarczycy i wszystko w normie. Paz:'-(nokcie mam długie i się nie łamią,więc nie wiem czemu mi wlosy lecą. Chyba kupię sobie perukę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hm. mi też zaczęły lecieć, co mnie zdziwiło, bo przeszłam w końcu na odżywczą dietę. może cuś w powietrzu? :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
albo ciało się przepoczwarza w coś fajniejszego, niestety zaczyna od włosów.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
moje się przepoczwarza w łysola :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
już oglądałam ceny przeszczepu włosów :D niestety przez 3 miechy trzeba chodzić z łysymi plackami

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
e, to chyba sezonowe wypadanie włosów, mnie tez lecą, ale się pocieszyłam, że nie tylko mnie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Fryzjerka mojej mamie doradziła wcierać sok z liści aloesu, na wypadanie włosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
żeby to jeszcze miało jakieś medyczne wytlumaczenie,ale przy dobrych wynikach badań, ładnej cerze i super paznokciach (nigdy nie miałam takich zdrowych paznokci jak teraz) to ja nie wiem gdzie leży przyczyna:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
moze nam lecą od mięśniii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja mam : 1. brzydzkie paznokcie, pryszczta buzię, wiec... włosy też mgoa byc nei halo..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium