SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
każdy kto ćwiczył z płyt trenerek innych niż chodek, wie, że nie ma cienia inwencji twórczej w tej kobiecie, ale miło, że w końcu ktoś jawnie zaczął mówić o plagiacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuuu, Efcia chyba gdzieś na baletach, bo post od 4 godzin na ścianie wisi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567

Zapewne do jutra zmaluje posta o zawiści, złych fluidach i okropnych ludziach co ją biedną endorfinkę prześladują...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polubiłabym tego posta, ale nie chcę, żeby znajomi widzieli, że w ogóle na jej ścianę lookam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
i wylazlo szydlo z worka
Tak kiedys myslalam, ze ona nie bylaby zdolna wymyslec czegokolwiek, a tu prosze plagiacik. Ciekawe co na to jej fanki, pewnie zagryza i obrzuca blotem kogo sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Też chciałam polubić, ale powstrzymało mnie to samo co Martę... ech baby ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
moze warto by bylo screena zrobic tego dla potomnych, bo kto wie, czy w czelusciach nie zniknie. Ech ma duzy problem z akceptacja krytyki. Jak ja skrytykowala Mariola Bojarska to sie rzucala jak glupia
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
nawet nie wiedziałam, że w spamie można się dowiedzieć tyle newsów. mnie też wstyd lajkować E.Ch, po tym co się tutaj dowiedziałam na temat jej błędów technicznych i bzdur, które mówi o treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium