SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Będziemy babochłopami! Hurra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
dokładnie, wierzę, że wiedza szefowych to nie wyssane z palca farmazony, a dowodów nie trzeba szukać, każdy dziennik, to dowód. Poza tym dla mnie jest jasne: jem dużo, jestem szczupła, mam mnóstwo energii, dobrze się czuję, jestem zdrowa. Wszyscy dookoła chorują, a ja nie. To -choć krótko jestem ladies - mnie wystarczy, a myślę, że argumenty "za" będą się mnożyć.
ja to widzę tak, że ludzie wolą nas zdyskredytować i nasze wybory również, bo jakby uznali, że to jest dobre to musieliby przyznać się do tego, że albo się im nie chce, albo nie są gotowi na takie zmiany. A mało kto ma tyle odwagi. Lepiej powiedzieć do kogoś jesteś stuknięta i tym sposobem mieć wymówkę, żeby dalej nic nie robić, no bo przecież nie będę jakaś nawiedzona , żeby jajka ze wsi załatwiać ...


Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2013-10-15 17:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Widziałam viki i ester i piękne z nich babochłopy,a jak mój facet zobaczył viki to powiedział ,że mogę sobie kupić sztangę i wszystko co potrzebne bylebym miała takie tyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
A moj w koncu jest zadowolony, ze moge smazyc na smalcu i jesc karkowke :P
Mowi: w koncu jesz jak czlowiek!
Poza tym dziewczyny odwalily kawal dobrej roboty i maja teraz piekne ciala :)

Zmieniony przez - Coffee w dniu 2013-10-15 17:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
mój też słowa krytyki nie ośmielił się rzucić, a na ogół miły nie jest w ocenie kobiet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
Moj mowi, ze go mecze, bo mu kaze golizne z sfd ogladac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Mój lubi jak mu fajne tyłki pokazuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
Hehe, moj dyplomatycznie odpowiada, ze cieszy sie, ze tak mi sie to podoba i dodaje, ze widac, ze to dziala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Cześć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium