SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
sforcia uzupełnia szybciutko :) U mnie też więcej maszyn, ale do naszych treningów obecnie mam wzystko. Nawet napisałam petycję o mniejszą sztangę - no i od tygodnia jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja się im nie dziwię. siłownia przede wszystkim chce zarabiać, a ludzie przede wszystkim korzystają z maszyn.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
To prawda. Jak ktoś mi się pyta o siłownię to pytania dotyczą tylko ilości orbitreków i rowerków i bieżni i czy babki mają tam na czym poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
u mnie to samo :F i o zajęcia fitness jeszcze pytają

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Oooo a ostatnio były zajęcia wieczorem jak miałam trening. Jakieś... coś machająco - skaczące . Nie wiem. Trenerka i 4 klientki. Moim zdaniem - bo można było całość przez szybę obserwować , a ja akurat nogi robiłam i maszyny są na wprost - pani nie miała pomysłu na zajęcia, bardzo chaotycznie to wyglądało, chyba, że tak ma być, a ja nie wiem, bo nigdy na takie zajęcia nie chodziłam. Poza tym myślałam, że to klientka jest na początku. Bo dziewczyna miała bardzo brzydką sylwetkę, otłuszczony brzuch, który próbowała zasłonić bluzą przewiązaną w pasie i nie wyglądała wcale na ćwiczącą osobę. Choć jak później patrzyłam, wytrzymała była. Więc miałam żywy dowód, że te wygibasy jednak nie zdziałają cudów, bo zakładam, że jak trenerka to dużo tego robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
ja się im nie dziwię. siłownia przede wszystkim chce zarabiać, a ludzie przede wszystkim korzystają z maszyn.


no jasne, ja rozumiem to

Ale ja chcę czegoś więcej
Dużo osób z mojej siłowni chętnie bym tam przeszło, ale czują niedosyt jak zobaczyli co mają, ale ja ide pomimo to bo wiem, że ten sprzet uzupełnią.
Bo jest tam chłopak który zamierza prowadzić Crosfit i potrzebuje do tego podestu do MC albo chociaż maty i ma być taka brama do crosfitu (podciąganie itp).
Więc jest nadzieja

A jak dużo osób będzie im powtarzać to samo to w końcu kupią

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
posprzątałam, wyprałam i zrobiłam zakupy ale wnieść musi misiu

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Vow, moim zdaniem to nie tak, że nic nie dają. One dają ale do pewnego momentu dopóki się ciało nie przyzwyczai. Ja zanim zaczęłam trenować siłowo, przez 3 lata latałam na wygibasy - poprawiła mi się lekko kondycja, straciłam trochę sadła. Wybierałam ćwiczenia raz pilates, raz fit ball raz coś mocniejszego. Myśle że na każdą z nas działa co innego. Ja potrzebowałam dojrzeć do myśli że będe ćwiczyć na siłowni.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
a ja zawsze uważałam, że siłownia jest nudna dopóki nie zaczęłam porządnie ćwiczyć

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
jakoś ostatnio posmutniało na forum

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium