SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
sparzyłam sobie teraz rękę (idiotka! sic! ) i boli strasznie, a to bez porównania z tobą. zdrowia życzę!

A poza tym, jak się mają pomiary składu ciała do rzeczywistości? Bo wyszły mi okropne...

W sumie potwierdzające, że jestem skinny fat, brak mięśni, tylko skóra, tłuszcz i kości. I te kości też jakieś słabe, ta babka powiedziała, że grozi mi osteoporoza.

Ona tak specjalnie przesadzała, żebym kupiła jej suplementy i dietkę?... czy faktycznie jestem wrakiem człowieka...

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-10-16 12:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
AL - Na pewno nie takim, by już zostało leżeć do śmierci :) zaglądłam na chwilę bo już się mylę w tym co spakowałam a czego nie, a tu cisza i depresja

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
AL3ktra
sparzyłam sobie teraz rękę (idiotka! sic! ) i boli strasznie, a to bez porównania z tobą. zdrowia życzę!

A poza tym, jak się mają pomiary składu ciała do rzeczywistości? Bo wyszły mi okropne...

W sumie potwierdzające, że jestem skinny fat, brak mięśni, tylko skóra, tłuszcz i kości. I te kości też jakieś słabe, ta babka powiedziała, że grozi mi osteoporoza.

Ona tak specjalnie przesadzała, żebym kupiła jej suplementy i dietkę?... czy faktycznie jestem wrakiem człowieka...

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-10-16 12:01:06


Hej, kto Ci robił takie pomiary? "Dietetyczka" ?

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
nie. taka babka z jednej firmy. zaprosiła mnie na bezpłatne badanie składu ciała (na wadze) i wypisała mi całą listę. później oczywiście powiedziała, że kupię kilka suplementów i zaraz stracę ten tłuszcz, a ja takie oczy. Oo Powiedziałam jej, że mam swoją dietę, ćwiczę siłowo i na razie efekty są, więc jej suple nie są mi potrzebne. No ale te wyniki i tak mnie przeraziły BARDZO...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
czekaj. stanęłaś na wadze i to wszystko? Od razu po tym ona Ci wypisała z czego składa się Twoje ciało?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
dokładnie tak. Kasiu, czy to ściema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
taa pewnie tanita

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
nie no brzmi baaardzo prawdopodobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
tak :) Już wiemy gdzie jest legendarna forumowa szklana kula

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Ja miałam przygodę jednorazową z "dietetyczka" która mnie prądami miziała :D

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium