SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko buty mają a Obli nie reszta to juz co tam sie komu podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja muszę przyznać, że tak czy siak panie prezentują się lepiej niż niejedna młoda, żeby nie było...
Obli pokazuje, że można lepiej mając więcej na karku, ale nie jechałabym tak po reszcie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jak byk czarno na szarym, że ja nie tylko negatywnie ;)



There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
KAsia

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mam to na piśmie!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
widze ze screna zrobiłaś na wypadek jakby internet padł żeby móc popatrzeć sobie przed snem

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Jakbym teraz dostała taką lawinę pochwał jak Ty (zasłużonych!) to bym se to też druknęła, zalaminowała i powiesiła nad łóżkiem, a kopię nosiła w portfelu.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja staram sie nie plakac aktualnie pms i taka lawina pochwał to płacz

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
wycieraj nos I MASUJ

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
chodak odpowiedziała na zarzuty Sylwii w komentarzu: (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=549534448453603&set=a.422230287850687.98575.186823701391348&type=1&theater) 

"dość już tych osób, o których istnieniu znam tylko z wzbudzanych sensacji.. Nie mam zamiaru niczego tłumaczyć i zwracać tym samym na kogoś uwagę.. Wszyscy dostajemy to na co sami pracujemy, jesli ktoś jest dobry w tym co robi,może być pewny, ze cos osiągnie.. Są rożne drogi na szczyt, odbijają sie od kogoś jak od trampoliny jest słabe..
Powiem raz jeszcze.. Odmowilam tej Pani współpracy i z tego co widzę jest to osoba, która nie potrafi pogodzić sie z odmowa .. Nie jestem prekursorem ćwiczeń z których korzystam ..ani ja, ani ta Pani.. proponuje zejść na ziemie.. Ja wydalam płyt siedem i 30 zestawów treningowych w książce..ta Pani? Nie znam jej dorobku.. nie znam jej zestawów .. Inspirują mnie najlepsi swiata tego..o istnieniu tej kobiety powiedzialyscie mi Wy "

inspirują ją najlepsi świata? Tylko żeby się nie doczepiła do naszych moderatorek...

Dobra, idę się uczyć, bo ten serial pt.: "Efcia & endorfinki aka serduszka aka mordki wciąga...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium