SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
To" nie" było takie niepewne,no ale jak nie masz to trzeba zakupić na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Pomyślę nad tym Choć pewnie wypiję kieliszek i się skończy rumakowanie :) odzwyczaiłam się zupełnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
marzena, czy przy Twoim imieniu to jest Twój rocznik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Tak mam 37 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Pytam, bo z większą radością widzę osoby zbliżone mi wiekiem :) Lub równieśniczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Miło mi,ale tutaj jest też bardzo dużo młodych i zajefajnych dziewczyn-znaczy młodszych ,my też jesteśmy młode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Zresztą mam wrażenie ,że tu się zebrały same fajne babki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
To prawda, też mam takie wrażenie, no, ale ktoś kto się decyduje na wyciskanie sztangi musi mieć jaja A ja lubię kobitki z jajami A co do wieku - ba , że młode jesteśmy. Dla mnie to ważne, żeby czasem poczytać porady jakie dają szefowe, bo z wiekiem pewne rzeczy się zmieniają :) Poza tym mam taki sentyment do roczników 7.. coś tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Szkoda ,że ciało się tak zmienia ,bo wiek jest ok ale ciało już nie do końca,ale ciężary nam pomogą! Za jakiś tydzień jak wyjdę do końca z choroby założę swój dziennik,wrzucę kompromitujące foty i poczekam na opieprz i kopa od szefowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Będę kibicować Poza tym, jestem pewna, że się wylaszczymy tak, że ... ja już się lubię, a to dopiero początek :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium