SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rum sie leje, Janek grzeje- czyli poezja pod sztangą / SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja przespalam prawie 3 godziny, od razu lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a chlebek na zakwasie dopiero mi czwarty raz wyszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
No to nieźle, mi nawet pół godzinki wystarczy na reset
Chleb dzis był na drożdżach, zakwas się robi.
Masz jakiś sprawdzony przepis?

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
na zakwas? czy na chleb?


Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-13 18:09:09

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
beperfect jest szczegółowy przepis w naszym temacie lejdisowym, nie pamiętam która strona, ale znajdziesz na bank :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
tu z forum naszego od Ovejki, maka, woda i na koniec sol. Ja mam dwie lewe rece do pieczenia, ale udalo mi sie i nawet, nawet w smkau jest. Zakwas trzymalam przy kaloryferze i za kazdym dodaniem maki dokladnie drewniana lycha mieszalam calosc i wsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
5 strona w przepisach i tam ponizej jest jej przepis na jajka z mojego regionu w kminku. Bardzo stary przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja też robie ten on Ovejki, moim zdaniem rewelacja sporo chlebów się napieklam z innych przepisów i ten mi podpasował prosty, dobry, zawsze wychodzi

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja jako antytalent kulinarny bylam bardzo podjarana jak mi sie pierwszy chlebek udal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Gaja na FB forumowym, polubiona naturalnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Następny temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

WHEY premium