SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Fajny art. Mam 3 pełnometrażowe filmy z Ronnim (Cost o redemption, The unveiledable), tam dokładnie są pokazane jego treningi. Duzo osiągnał, bardzo go szanuję, ale strasznie szpeci go ten bebech.
Za pracę SOG.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
czołowa postać światowej kulturystyki drugi obok Arnolda najbardziej znany kulturysta. art fajny ale czepianie się jego brzuch to absurd chłop dostarcza (dosłownie) ponad dwa razy tyle kcal co ja więc nie dziwcie się że ma spory brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Fajna praca!Dałem soga.

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
dobry art, łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chciałbym wygladac jak ronni, ale podziwiam go za trud i determinacje, jest jednym z niewielu kulturystów ktorzy trenuja na maxa z takimi ciezarami, filmy mowia same za siebie, porownójac film treningowy cutlera i colemana, to u colemana to byla by rozgrzewka co culter robieł w swoim filmie:)

nie wiem jaki ronnie jest człowiekiem, nie gadalem nie znam wiec raczej wiecej nie moge sie wpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
Dobry art.. nie mam nic do dodania.. SOG :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
kurva rzeczywiscie pzrekałamane Coleman lepiej zbudowany i wogóle a w anstepnych zawodach tez duzo lepszy poprostu zmowa

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
spisek?

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
oczywiscie ;p pewnie sie ustawili i im placili za to zeby tyle nie cwiczyc ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Czy najlepszy w histori to bym nie powiedzial... ale najwiekszy...

A kulturyści tamtego wieku, nazwani ideałami jak np. Frank Zane
Larry Scot, Sergio Oliva... Pewnie znajomi waszych rodziców interesujących sie kulturystyką też uważali ich za ideały wszechświata. Niewiadomo jak dobrze zbudowany "koks" wygra mr. olympia za 5 lat

Mimo to nie dyskryminuje Roniego, I w pełni go szanuje za to że osiągnął wymiary prawie niemożliwe dla normalnych kulturystów

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium