SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 650977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4951 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58469

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 155
Archiwalny artykuł na temat Ronniego Coleman'a

http://**********/forum/viewtopic.php?f=78&t=590581 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9460
Mozna te jego zdjecia bez przerwy przegladac i analizowac oraz porownywac okresy jego kariery i nasuwa sie wtedy mysl kiedy bedziemy mieli mozliwosc ponownego zobaczenia na scenie takiego talentu jakim byl Ronnie mimo tego,ze mial brzuch jak kobieta w ciazym ale jakie potezne byly jego inne partie miesniowe, ktorych moim zdaniem nie mial i szybko miec nie bedzie zaden kulturysta i rozpoczecie dyskusji na temat czy wygral sprawiedliwie czy tez nie jest NIE NA MIEJSCU ;) jest niekwestionowanym krolem kulturystyki i zaden Cutler i tym mu podobni nie moga byc porownywani z nim ;) szkoda tylko,ze nie wygral tej Olympii co byl grugi bo nalezalo mu sie jako najlepszemu te 9 zwyciestwo i zakonczenie kariery w glorii...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 6283 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 131166
Wyjechałem do wypadku spowodowanego przez nie całkiem trzeźwego młodego kierowcę.
Ot, taka sobie stłuczka, nikomu na szczęście nic się nie stało. Kiedy do kierowcy podszedł
mój kolega, chłopak zachowywał się bardzo arogancko. Gdy jednak ja nagle wyszedłem zza
samochodu i poprosiłem o prawo jazdy, ów cwaniak zesztywniał. Był tak przerażony, że
przez kilkanaście sekund otwierał tylko usta próbując coś z siebie wykrztusić, ale ani jedno
słowo nie wyszło mu z gardła. Chyba nawet zapomniał, jak się nazywa. A gdy położyłem mu
rękę na ramieniu, z miejsca przyznał, że to jego wina. Przypuszczam, że przyznałby się nawet
do zamordowania Juliusza Cezara, gdybym go o to zapytał. Nie mówię tego po to, aby się
puszyć, ale po to, aby zarządy miastmiałyświadomość selektywnego doboru odpowiednich
ludzi na właściwe stanowiska.”

heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27281
Też narobiłbym w gacie, gdyby taki policjant do mnie podszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10838 Napisanych postów 48984 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816

kto by pomyslal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36119
To ja wrzuce filmik nikt nie stanowił dla niego Konukrencji .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9460
ja potrafię kilka razy dziennie włączać YouTube i oglądać filmy Ronniego, bo właśnie on mnie motywuje. Był niesamowity i nikt nie mógł się z nim równać!!! Nawet na tych pierwszych zdjęciach na tej stronie widać jaka różnica była między nim a Cutlerem który był tak gładki jak gąska ;) haha :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 340 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9295

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 811 Napisanych postów 18595 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 712868

Robiac porzadki na dysku trafilem na to zdjecie. Mozliwe ze juz bylo i sam wrzucalem, ale nie pamietam. Tak czy inaczej warto zobaczyc bo Ronnie robi tutaj niesamowite wrazenie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Składy reprezentacji na ME

zestaw jelly baton