SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 960927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie zacząłem. Ewidentnie Alfa man stwierdził że mam siano w głowie co jest naruszeniem regulaminu.
reg pkt 1. Zamieszczania wypowiedzi...... jawnie szydzących.... z osoby prywatnej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kłócimy się Panowie . Kontynuujcie temat jeśli można prosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745


TOMINATOR, Nie bronie Cutlera , tylko reaguje na teksty typu "cien Colemana" czy "pol Big Ronna" lub jakies niedorzeczne historie co do jego bicepsow...
To tylko, zdjecia. Wszyscy moga wyjsc bardziej lub mniej korzystniej. Na kazde zdjecie Cutlera na ktorym wyglada niezbyt korzystnie, moge przedstawic zdjecie gdzie wyglada znakomicie i podobnie jest z Colemanem. On rowniez wychodzil na wielu zdjeciach fatalnie i co z tego? To tylko zdjecia. Osobiscie uwazam Colemana z lat 99-02 za fenomen tego sportu. I mam duzy szycunek do niego. Byl najlepszy i to jest niepodwazalne jak dla mnie jak i dla wielu innych.
Teraz mamy Cutlera, i on jest najlepszy i to sie liczy. Nie porownuje caly czas tych dwoch zawodnikow bo nie ma to sensu, choc do konca nie da sie tego uniknac. Ale powtarzenie wciaz -Bo Coleman byl taki a taki, a Cutler jest taki a taki- to naprawde moze byc meczace i bezsensowne. Cutler prezentuje inny typ sylwetki niz Coleman, a jedna i druga prawie w rownym stopniu mnie sie podoba. I nigdy bym nie wpadl na to zeby robic jakies porownania za pomoca prostokatow
Ale ok, powyzej ciekawe polaczenie Colemana i Cutlera ( kiedys juz ten fotomontaz wrzucalem) i widac wyraznie ze wcale Cutler tak zle nie wypada. I zwroccie uwage ( tutaj do zatwardzialych przeciwnikow) na bicepsy - Cutler-Coleman. Czy Cutler wypada gorzej?? I czy zaluzyl na taka ostra krytyke? Widzialem wiele zdjec bicepsow Cutlera i uwazam je za jedne z najlepszych w historii. Jest wiele zdjec na ktorych widac fantastyczne dociecie i dwie glowy na ktore sklada sie biceps, szczyt ktorym np. Heath moze tylko pomazyc, ale nic to... dle przeciwnikow Cutlera to syntholowe bicepsy bo... nie ma na nich grubej zyly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ale to czy on ma na bajcu 3 zyly czy 50 zalezy od genetyki a nie od oleju, przeciez kazdy wie jaki ma przedramiona Mcgrath (masakryczne imo) a zyl 150 widac...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745




AroFlex - ciekawe zdjecie wrzuciles. A ja Ci rowniez wrzuce inne. Czy na nich widac jakas wielka i znaczaca przewage Colemana?




Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-09-05 21:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
ale to czy on ma na bajcu 3 zyly czy 50 zalezy od genetyki a nie od oleju, przeciez kazdy wie jaki ma przedramiona Mcgrath (masakryczne imo) a zyl 150 widac...

I wlasnie o to chodzi. Ale niektorzy tego nie moga lub nie chca zrozumiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jest fajna rozmowa:)
Już was lubię:)
Niech Wam będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Possible - mój znajomy, który był jednym z najlepszych polskich kulturystów mawiał, że formę głównie można ocenić po tym jak prezentują się pośladki i dwugłowe uda, które wg mnie Coleman ma zdecydowanie lepsze niż Cutler :P
Jeszcze dodam, że Cutler zrobił wiele dla tego sportu i szacunek za jego postawę sportową oraz za to, że wygrywa Mister Olympia, ale i tak uważam, że poziomu Colemana nigdy nie osiągnie i koniec kropka! :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233


Ksiazka, przedwczoraj bentlej poszedl do zyda, widocznie kasiury potrzebuje, pewniebedziena mastersach :D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
a skąd wiesz, że Bentleya opchnął ?

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium