SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
Kolejne lata mijają a Ronnie nadal pozostaje nr 1 i to tylko potwierdza jak wyjątkowa był/jest jednostka w świecie bb! Można oglądać jego zdjęcia tysiąc razy, za każdym razem byc pod takim samym wrażeniem i tak samo zastanawiać sie jak.to k... możliwe żeby zbudować taką sylwetkę.. niesamowite to jest


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-01-11 04:35:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Ja za każdym razem mam dylemat: czy to goat, czy przesadzony mutant. Z jednej strony tak jak pisze wincol - patrząc na foty szczęka opada na widok np. pleców, ale z drugiej ten brzuch, a przez to zachwiane proporcje... Niemniej legenda za życia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
ron sam mowil, ze brzuch ma brzydki a tricepsy i naramienne chcialby miec levrona mial swoje 'braki' ale jak dla mnie zawsze bedzie nr1 po nim odrazu heath.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Heath to dla mnie najlepsze plecy ever.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29432
Bardzo małe szanse że się ktoś taki znów pojawi jak Ron.za duża liczba maloprawdopodobnych czynników sie złożyła. Dopóki nie będzie dużego skoku w rozwoju farmakologi czy dopingu genetycznego to nie zobaczymy nikogo porównywalnego.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
Tylko po co rozpatrywać to w takich kategoriach skoro tu czynnik ludzki (wyjątkowy gen Ronniego) miał znaczenie a nie to co bral, nie licząc jego zaangażowania, ciężkiej pracy itd. Nie było by to w zaden sposob miarodajne czy w ogóle uczciwe takie porównania że ktoś jest lepszy dzieki jakiemuś nowoczesnemu dopingowi gdyby takowy się pojawil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29432
Ja właśnie podkreślam że nikt go nie prześcignie nie mając farmakologii 2 piętra wyżej niż on miał. Genetyka to nie tylko kształty i rama a te u Colemana rewelacyjne. Ronnie pizgał 20 lat wielkimi ciężarami i nic nie zerwał także także tym względzie też ewenement. Formę też umial zrobić niesamowita jak na czarnoskórego.


Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2023-01-11 22:28:02
2

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
on mial problemy ale juz pod koniec np. zerwany najszerszy i ten straszny bemben, przez ktory przegral i przez to sam przegral heath...

co do colemana, nie tylko jego sylwetka ale i medialnosc byla swietna, jak sie prezentowal wszedzie, jego treningi, glos czy jakimi haslami rzucal i kazdego wprawial w usmiech 'yeah buddy, nothing but a peanut' i kilka innych, do tego gen i ciezka robota no i jako jeden z niewielu pro, byl mro i do tego mial normalna dzienna prace jak na moje nie bedzie juz takiego czlowieka jako mr z takim genem i taka medialnoscia a jak nawet by go wstawili dzisiaj z taka forma jak wygral pierwszego sandowa, to by imo wciagnal wszystkich nosem.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29432
Z tego co pamiętam to nie zerwał tylko miał problem neurologiczny z tym najszerszym.
Gość jest pozytywny a odzywkami typu 'Jay cutler pali crack' czy ' patrzcie idzie dexter Jackson- on zawsze chciał być tak wielki jak ja' zaskarbił sobie rzesze fanów.do tego trafił w złota erę kulturystyki gdzie była jakaś aura tajemniczości, poziom wzrastał drastycznie co parę lat a żeby się o tym dowiedzieć trzeba było czekać miesiac na reportaż w gazecie.zeby podejrzeć jak żyje taki kulturysta to był godzinny film z przygotowańraz w roku .teraz się wejdzie na instagram czy jakieś inne facebooki i widać jak X je jak X śpi,trenuje, sra i tak w kółko do porzygu.wg mnie prawdziwa kulturystyka dużo straciła na tym bo teraz jakiś byle jaki fitnessyoutuber ma więcej kasy z internetu niż top 10 na świecie w kulturytyce. Lepiej od względem finansowym nakręcić 5 filmików że swoją psedudofilozofia i sprzedac jakieś gadżety niż zrobić formę na top 10 mr.o
4

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
ja zawsze myslalem, ze on mial naderwany tej najszerszy, pamietam fotki z bodajze 2005, kiedy stal w lineupie i ten najszerszy mial taka jak by dziure od frontu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium