SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 962737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
RPS1990
Chodziło mi o to, że Waldemar Nol jest o ponad 10 lat starszy od Colemana, a nadal trenuje siłowo i zapewne jeśli w tym wieku buduje masę, to nie będzie tego robił z użyciem kreatyny (tak jak mówił w jednym z filmików) tylko wjedzie na cykl, bo kreatyna nie działa na mężczyzn w starszym wieku.
Swoją drogą p. Waldemar ma niezłą genetykę jeśli w tak zaawansowanym wieku ma tak imponującą sylwetkę.


odżywki są dla dzieci, umówmy się.
takich starszych wyjadaczy na świecie jest więcej przecież tu nie o wiek chodzi, tylko o to jak mocno musisz obciążyć organizm ze strony fizycznej jak i psychicznej. To temat na dłuższa dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 104 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29557
Porownajcie sobie np Saletę z Gołotą.Zawodowy sport na najwyzszym poziomie zawsze szkodzi i jezeli sie chce byc na szczycie to trzeba poswiecic zdrowie.osoby ktore cale zycie cwicza ale traktuja to jako maraton a nie jako sprint to zwykle cieszą sie dobra forma przez dlugie lata ale jezeli chce sie byc najlepszym trzeba isc na calosc bo znajda sie tacy ktorzy nie beda sie nad tym zastanawiac.Cieszmy sie ze Ronnie tak zrobil i moglismy ogladac jego sylwetke bo teraz jakos nie widać zeby ktoś w ogole probował zblizyc sie poziomem.Ron jakby lzej cwiczyl i bral mniej suplementow;) to by pewnie wygral 10 razy.Ale wolal osiagnac sylwetke nie z tej ziemi.Gdzies czytalem gdy Coleman powiedzial ze nie zaluje jak cwiczyl a jednego czego zaluje to tego ze z 360 na plecach zrobil tylko 2 razy bo w sumie lekko mu szlo..

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
Mahoney99
.Gdzies czytalem gdy Coleman powiedzial ze nie zaluje jak cwiczyl a jednego czego zaluje to tego ze z 360 na plecach zrobil tylko 2 razy bo w sumie lekko mu szlo..


to było w najnowszym wydaniu 'MD' - opisując swoją 3 operację pleców:

'Mam teraz w sobie tyle metalowych części, że wykrywacze metalu na lotnisku zaczynają szaleć, gdy przez nie przechodzę. Mimo to niczego nie żałuję. Najwyżej tego, że nie ćwiczyłem z większymi ciężarami, gdy jeszcze mogłem. Cały czas myślę o tych przysiadach z 363 kg, gdy udało mi się zrobić 2 powtórzenia. Powinienem był zrobić cztery! Te dwa nie były takie trudne.'


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-02-04 23:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5433 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388723
w roku w ktorym przegral z cutlerem, przegrac nie powinien, odwalili szope zeby nie przebil rekordu i tyle, moze nie wygladal super swietnie, ale cutler wcale nie byl lepszy, a zeby wygrac, krola trzeba stracic z tronu...










Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-02-04 23:28:19

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402709
znawca nie jestem, pisze to jako widz wiec prosze nie pisac ze to glupoty
troche juz lat minelo jak nie startuje ale bedac w swojej zyciowej formie to nadal bylby najlepszy imo gdyby startował w obecnym czasie
to jest jeden z tych zawodników który wyprzedzał swoje czasy..


Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-02-05 23:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5433 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388723
Przeciez nikt cie nie bedzie bil za swoje zdanie, imo to co piszesz jest prawda w 100% sie pod tym podpisuje.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
Grand Prix Rosji 2003









Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-02-06 18:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-02-15 23:22:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium