SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania Debiuty 2014 By Sebastian Mielecki

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja zawsze wyczuwam takie zmeczenie szczegolnie jak mam za duzo wolnego czasu jak sie skupie na pracy i innych obowiazkach jakos daje rade a na treningu jak jest skupienie to jest naprawde super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Środa
Barki, łydki, brzuch

Wyciskanie hantli siedząc
Unoszenie hantli na boki stojąc
Unoszenie hantli na boki jednorącz w oparciu o ławkę skośną
Unoszenie hantli przed siebie
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia- chwyt szerzej niż szerokość barków

Wspięcia siedząc
Wypychanie palcami na maszynie

Unoszenie nóg w podporze
Spięcia na ławce głową w dół
Przyciąganie nóg do klatki siedząc w poprzek ławki
Allahy

45 min orbitrek

Wczoraj
Triceps, biceps, przedramiona

Prostowanie na wciągu z liną
Prostowanie na wyciągu z drążkiem w kształcie /\
Francuskie wyciskanie leżąc
Francuskie wyciskanie hantli siedząc + Prostowanie ramienia w opadzie wszytko jednorącz bez przerw

Uginanie z drążkiem na wyciągu
Uginanie z hantlami siedząc na ławce(bez supinacji)
Uginanie w opadzie tułowia jednorącz
Uginanie na modlitewniku

Uginanie ze sztangą nachwytem
Uginanie nadgarstków z hantlami stojąc
Trzymanie hantli

45 min orbitrek

Dzisiaj czeka mnie ciężki trening nóg będzie to przed ostatni przed zawodami.
Samopoczucie bez zmian, czyli bardzo słabe.
Dieta bez zmian.
Oczywiście każdego dnia 50 min rowerek na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Nie poddawaj się, jesteś już blisko celu :)
Też się najbardziej boje tego "samopoczucia" na redukcji, ale wszystko przede mną, bo mam jeszcze 3 tygodnie do redukcji..
Trzymam kciuki za debiuty - czuję, że pozytywnie nas zaskoczysz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dzięki :) Chciałbym żeby tak było(pozytywnie zaskoczyć)
Podać się ? Nigdy, nie ma takiego słowa w moim słowniku.
Robię wszystko co mogę, czy będzie dobrze to już scena zweryfikuje.

Wczoraj zrobiłem ciężki trening nóg, do domu to szedłem z nóżki na nóżkę dobre 30 min, co normalnie zajmuje mi około 10 min. Ciężary już sporo mniejsze, ale trening bardzo udany.

Przysiad na suwnicy smitha
Wykroki w miejscu z hantlami każda noga osobno
Wypychanie noga na suwnicy
Prostowanie siedząc
Syzyfki

Uginanie nóg stojąc jednonóż
Uginanie leżąc jednonóż
Uginanie siedząc jednonóż
Marty ciąg na prostych nogach z hantlami

Trochę rozciągania

Spałem około 4h, piekłem w nocy babeczki dla mojej kobiety, ale było warto. Nic tak nie raduje jak uśmiech drugiej osoby, na której ci zależy.

Na czczo zrobiłem 50 min aerobów na "rowerku" i zaraz szykuje się na trening, będzie to klatka, brzuch i łydki.



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-03-08 14:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Przysiady na smith'ie robisz klasyczne czy te z nogami zprzodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nogi bardziej z przodu, lepiej wtedy czuje czworogłowe i mniej pracują mi plecy co jest dla mnie istotne bo mam z nimi spore problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Rzezywiście lepiej pracują czworogłowe i tez wydaje sie że z dupą można niżej zejść , btw dużo osób mi mówiło że klasyczne siady na smithie są kontuzjogenne i żeby nie robić co o tym myślisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Ja np. robię najpierw normalne przysiady na wolnym ciężarze 4 ciężkie serie, a następnie na smith'ie robię dobitkę 4 serie na gołej sztandze pupą do ziemi - stopy dość z przodu, dzięki czemu - tak jak napisał Sebastian - mniej pracują plecy, a napięcie na czwórkach i pośladkach jest nieziemskie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
kacper95
Rzezywiście lepiej pracują czworogłowe i tez wydaje sie że z dupą można niżej zejść , btw dużo osób mi mówiło że klasyczne siady na smithie są kontuzjogenne i żeby nie robić co o tym myślisz ?


Może coś w tym być, bo suwnicy smitha wymusza nienaturalny ruch po linii prostej, zupełnie inaczej niż mechanika na wolnej sztandze, ale uważam, że ma to małe znaczenie o ile będzie zachowana prawidłowa technika wykonywania siadu i oczywiście szaleństw z ciężarami, bo kulturystyki to nie trójbój.



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-03-09 00:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Kasia Ch.
Ja np. robię najpierw normalne przysiady na wolnym ciężarze 4 ciężkie serie, a następnie na smith'ie robię dobitkę 4 serie na gołej sztandze pupą do ziemi - stopy dość z przodu, dzięki czemu - tak jak napisał Sebastian - mniej pracują plecy, a napięcie na czwórkach i pośladkach jest nieziemskie )


Napewno bym spróbował takiej metody al brak stojaków na siłce dlatego zmuszony jestem robić siady na smith'ie , wczoraj zrobiłem 7 serii i 2 ostatnie z regresem i dzisiaj nie moge na dupie usiąść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Mistrzostwa Polski w MuscleUp by HI TEC NUTRITION

Następny temat

NABÓR - TEST PRZEDTRENIGÓWEK FIRMY HI TEC - AMG + STANOFUSION

WHEY premium