SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania Debiuty 2014 By Sebastian Mielecki

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Wszystko co najlepsze :) Cukiereczki :) StanoFusion jeszcze mam, bardzo fajny aminogram, pobudzenie i koncentracja ok, choć A.M.G. lepiej mnie "klepało" Na pewno bardzo dobra pompa Jak na HiTec przystało! Ciekawe jak podejdzie Ci smak Stano, bo to trzeba jednak lubić taki smak a'la grapefruit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Smak dobry czy nie dla mnie bez znaczenia, jestem zaprawiony w boju z nieświeżym mięskiem czy jajkami, to żadna odżywka mi nie straszna :D

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-01-31 00:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
az tak to nie jestem zdesperowany zeby ryzykowac z miesem czy jajami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nigdy mi ci nie było, a bogaty nie jestem, żeby pozwolić sobie na marnowanie jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wczoraj ciężki trening całych nóg, jakieś osłabienie mnie złapało więc trening nie był tak intensywny jak bym chciał ale zrobiłem wszytko co chciałem tylko trwał dłużej niż zwykle. Nogi skatowane porządnie, droga do domu to prawdziwa katorga, chodniki zaśnieżone, kilka razy zatańczyłem na lodzie, ale obeszło się bez gleby.


Przysiady na suwnicy smitha 3 serie + ostania 2x drop set do załamania
Wykroki chodzone 2 serie
Wypychanie na suwnicy 3 serie w ostatniej drop set
Prostowanie siedząc 3 serie z podwójnym 2 drop setem
Syzyfki 1 serie

Uginanie jednonóż leząc 3 serie
Uginanie jednonóż siedząc 3 serie
Uginanie jednonóż stojąc 2 seria

Wspięcia siedząc 3 serie + drop
Wypychanie palcami 4 serie

Siła w nogach znacznie spadła, ale to nawet lepiej trochę kolana odpoczną.

Dzisiaj rano na czczo 45 min rowerek przy Dragon Ball Z Kai
Aeroby robię zawsze kilka minut dłużej niż podaje.

Dzisiaj miało być wolne, ale że czuje się na siłach, śpię ostatnio dość dobrze i mięśnie są zregenerowane to zrobię klatkę biceps i przedramię.

Białko whey c-6 czekoladowe, smak dobry ale mi jakoś nie podchodzi, o wiele bardziej lubię orzechowy lub ciastko z kremem, za to mój szwagier bardzo zachwala to białeczko, twierdzi, że jak shake z McDonalds.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
i tak to powinno byc intuicja treningowa podobnie robie nie zakladam jakiegos planu co mam zrobic przed treningiem wchodze na silownie i dzialam mam ochote zrobic cos jeszcze to robie a jak mam dosc po np dwoch cwiczeniach i z miesni wiecej nie wycisne to koncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Niedziela
Klatka, biceps, przedramię

Wyciskanie hantli płasko
Wyciskanie hantli skos dodatni
Butterfly
Wyciskanie złączonych hantli + Przenoszenie hantli za głowę

Uginanie ramion z drążkiem wyciąg dolny
Uginanie ramion z hantlą na modlitewniku jednorącz
Uginanie młotkowe
Uginanie ramion ramion ze sztangą prostą

Uginanie nachwytem + Uginanie nadgarstków ze sztangą za plecami

40 min orbitrek

Poniedziałek 45 min orbitrek w ciągu dnia

Wtorek
Plecy, tył barków

Maszyna hammer wąski chwyt
Ściąganie drążka do klatki szeroko nachwyt
Ściąganie drążka do klatki wąsko podchwyt
Przyciąganie klamry do brzucha
Maszyna hammer szeroki chwyt

Marty ciąg

Unoszenie hantli na boki w opadzie tułowia z głową opartą o ławkę
Obwodzenie ramion w tył na wyciągu jednorącz

40 min orbitrek

Jutro tylko aeroby 45min orbitrek i dodatkowo zrobię łydki, których nie zdążyłem zrobić wczoraj i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widze w niedziele klatka chyba chciales uniknac poniedzalkowego oblezenia podczas klaty na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przełożyłem na niedzielę bo dość dobrze się czułem, zawsze staram się chodzić z rana więc dzień nie ma znaczenia, w tych godzinach na siłowni jest tylko kilka osób, co jest dla mnie ważne, ciężko mi się skupić jak cały czas ktoś się kręci czy trzeba czekać na wolne hantle czy maszyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wczoraj/ Środa
Łydki, brzuch, 45 min orbitrek, trening zrobiony po 2 czy 3 posiłku, po skończonym treningu od razu kolejny posiłek.

Wspięcia na palach siedząc łączone z wypychanie palcami na maszynie 4 czy 5 takich serii
Unoszenie nóg w podporze łączone z przyciąganiem nóg siedząc poprzek ławki 3 serie
Spięcia na ławce głową w dół łączone z spięciami siedząc na maszynie 2-3 serie

45 min orbitrek

Dzisiaj trening barków i tricepsów do tego 40 min na orbitreku
Na trening szedłem bez energii, można powiedzieć, że jak na ścięcie, ale po zrobieniu paru serii rozgrzewkowych wszytko wróciło do normy.

Wyciskanie hantli siedząc łączone unoszenie hantli na boki stojąc 3 serie
Unoszenie krążka przed siebie siedząc łączone unoszenie hantli jednorącz na boki w oparciu o ławkę skośną 3 serie
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia łączone unoszenie hantli przed siebie młotkowo 2 serie

Szrugsy hantlami 3 serie

Prostowanie ramion na wyciągu nachwytem(wąsko) + Prostowanie z liną 3 serie
Pompki na ławce 2 serie
Francuskie leżąc 2 serie
Prostowanie jednorącz na wyciągu z liną 1 seria

40 min orbitrek

Po treningu 50g whey c-6 od razu w domu posiłek.

Jutro w planach tylko cardio, ale jeszcze nie jest to pewne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Mistrzostwa Polski w MuscleUp by HI TEC NUTRITION

Następny temat

NABÓR - TEST PRZEDTRENIGÓWEK FIRMY HI TEC - AMG + STANOFUSION

WHEY premium