SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam w nowym temacie założonym przez moją osobę.Dziennik będzie przedstawiał moje plany treningowe, suplementacje i dietę nad którą pracuję.
W prowadzeniu dziennika pomagał mi będzie vice mistrz świata w kulturystyce mój autorytet Andrzej Kołodziejczyk któremu bardzo chciałbym podziękować.
Czemu dziennik w tym dziale otóż korzystam z najlepszych suplementów i firm wspomagających polskich sportowców .
Parę słów o mnie kulturystyką postanowiłem zająć się własnie dziś w sobotę 18.08.2012.Wcześniej uprawiałem wyciskanie sztangi leżąc z rekordem życiowym 163kg przy wadze 74kg z paroma dobrymi miejscami w zawodach.Do uprawiania kulturystyki namówili mnie działacze forum ,koledzy z OPOCZNO TEAM oraz sam ja bo jak mówię tak się wkręciłem w ten sport że teraz było by mi bez niego bardzo ciężko.Na tą chwilę założenie jest jedno wystartować w DEBIUTACH z dobrym wynikiem. Motywacja jest zapał do ciężkiej pracy także .

Na chwilę obecna moje wymiary przedstawiają się tak:

Waga: 79 kg
Wzrost: 171 cm
Kark ( szyja ):43 cm
Klatka: 114 cm
Biceps: 43,5 cm
Przedramię; 35 cm
Obwód nad pępkiem; 82 cm
Obwód na wysokości pępka; 83,5 cm
Obwód pod pępkiem na biodrach; 86 cm
Udo; 62 cm
Łydka; 40 cm

Cel: MASA


Poniżej fotki aktualnej formy:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja interwaly to tylko zeby podkrecic metabolizm robie a nie na spalanie zeby gubic tluszcz wole w stalym tempie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
wg mnie swietna decyzja, z pewnoscia bede obserwował dziennik. A jeszcze pytanie myslisz o debiutach w roku nastepnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
)tak myślę o debiutach 2013 zresztą taki jest temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
nie zauważyłem. Co moge ci polecic- kup duże lustra bo duzo czasu zajmie ci prawidłowa technika napinanie mięśni i dotyraj nogi. Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dzięki Bartosz no nogi do poprawki noi technika napinki też ważna jest napewno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No to powodzenia w drodze do marzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
luks forma! powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4063
Życzę powodzenia i dużo sukcesów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium