SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31589
klatka bokiem cudo :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś ogólnie dzień wolny od zajęć w siłowni zrobiliśmy tylko pozowanie u mnie w domku z Mariuszem troszkę póżniej zrobiłem aero na 40 minut i trzeba dalej korzystać z niedzieli i się regenerować:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam w poniedziałkowy poranek ja już na nogach od godziny 6 ale to była pierwsza piękna noc od pamiętnych czasów na klacje dorzucamy juz węgle co spowodowało ze nie cierpiałem tak z głódu do tego zarzuciłem dwie melatoninki i 7 godzin przespane nie jak wcześniej 4 oby tak dalej :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
jest dobrze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to juz koncowka nie lam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś poniedziałek zrobiłem nogi zostanie mi jeszcze jeden trening nóg w następny poniedziałek cwicZenia wyglądały następująco :
Nogi:
1.przysiady 4x30
2.wyprosty na maszynie siedząc 4x30
3.Martwy ciąg na prostych nogach 4x30
4.Wykroki na maksa ile tylko dałem rade w czterech seriach
5.na maszynie na dwugłowy leżąc 4x30p.
łYDKI
1.Wspięcia na palce różny rozstaw stóp 4x30
2.Wpięcia z ciężarem na steperze gigant seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
W jakiej kategorii wyjdziesz? Klasyczna 175? Sorry jesli gdzies w temacie bylo ale nie chce mi sie przewalac calego :/

Zmieniony przez - Rychu_ w dniu 2013-03-04 23:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Nie wiemy jeszcze rozmowy kręcimy na 75kg lub klasyk 172cm zobaczymy narazie nie kombinujemy zbytnio żeby nic nie spi......lić:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam wszystkich dzis wtorek do zawodów 18 dni zostało pogoda super aż humor sie poprawia dzis po przebudzeniu owsianka 70g+30g wc6+mała garść rodzynek i łyżka masła orzechowego,duża ilośc płynów przyjętych z rana :woda,zielona herbata,kawka ,
Poranna suplementacja:
Bcca,spalacz,komples witaminowy,Hmb,guarna,aspargin (magnez+potas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Glutamina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium