SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
co racja to racja pogoda u mnie tez rewelacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
WTOREK 2013.03.05. 18 DNI DO DEBIUTÓW
Witam wczorajszy dzień upłynął pod wieloma znakami zapytania wstając rano zaobserowawałem zgrubienie skóry ,dlatego popołudniem udałem się do trenera ,gzie na szczęście uzyskałem informację ze było to spowodowane solarium troszkę za długo,kolejny mały problem to lekko podnosząca się waga ale to jeszcze nic postanowiliśmy dołożyć aerobów na 30 minut rano i 40 minut po treningu.Wczoraj trening zrobiłem sam,gdyż mój partner dostał trochę po dupie w nocy na robocie i musiał odespać trochę.Trening i tak przyniósł mi wiele radości i spełnienia ,plecy równo puchły , wybiło kosmiczne okablowanie .

Trening Plec+Kaptury
1.Sciąganie wyciagu górnego przód tył 4x20p
2.Podciąganie hantla w padzie+ściąganie wyciągu górnego do klatki szewrokim chwytem seria łączona 4x10
3.Sciąganie wyciągu dolnego do brzucha+ podciaganie hantli oburącz w podporze na ławce skośnej 4x12
4.ściąganie linek na atlasie typu brama 4x12p
-Kaptury podciąganie hantelek w lekkim pochyleniu tułowiaw gigant seria 2xmax

Po treningu siłowym 20g carbo i 40 minut aerobów

Suplementacja :

-rano po przebudzeniu:glutamiana,hmb.bcaa.magnez+potas spalacz tłuszczu
-przed treningiem
:,spalacz,glutamiana,arginina,hmb,bcaa,na 20 minut przed
- po treningu :glutamiana,arginina,hmb,bcaa,na 20 minut po treningu
-na noc:glutamian,melatonina bo słabo sypiam ,magnez+potas kompleks witaminowy

Na kolacje wczoraj zarzuciłem naleśniki na 70g które ostatnio bardzo dobrze mi smakują .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Takie małe szczegóły jak solara, a od razu mają wpływ na to jak się prezentuje skóra i czy się coś zbiera pod nią. To samo jest przy goleniu. Trzeba będzie zadbać o wszystko, żeby wyszło idealnie.
Po ile gram glutaminy na porcję dajesz? Jaki skład tych naleśników na noc?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wlasnie teraz bedziesz musial sie ogolic kilka dni przed startem to wazne zeby nie zostawiac tego na ostatnia chwile bo trzeba dobrze przygotowac skore pod bronzer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
racja, lepiej zrobic to wczesniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Golić będziemy na 3 lub 4 dni przed zawodami wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :P zapewniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
ŚRODA 2013.03.06
Dziś środa miałem mieć dzień wolny od zajęć siłowych na siłowni ale stwierdziłem ze mój organizm jest w stanie i zrobiłem trening mięśni brzucha poszło sprawnie i szybko.Dziś ostatni dzień miałem na 70g produktów typu ryż i owsianka schodzimy na 50g bo skóra na brzuchu lekko zamulona jest czyli wchodzimy w okres głodówki no nic jak trzeba to trzeba .

Brzuch:
1.Unoszenie nóg w leżeniu 3x20
2.Podciąganie klan w zwisie 3x20
3.Brzuch na ławce skośnej 3x20
4.Allachy na brzuch ze sporym obciążeniem 3x20

Po treningu brzucha zrobiłem 40 minut aerobów,i można powiedzieć kolejna kartka z kalendarza wyrwana i przybliża do startu.

Pro a co do tej glutaminy to jest 0.5g dwa razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja jak wolne to wolne nie mecze w inny sposob swoich miesni jak tylko areobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Czwartek 2013.03.07
Dziś według planu poleciała klata plus łydka żeby ja jeszcze ruszyć w jak najbardziej możliwy sposób.Treningi podobają się coraz bardziej wszystko wychodzi na powierzchnie przez skórkę cienką jak pergamin .Trening poszedł dziś na maksymalnych obrotach co dało mi sie we znaki odruchami wymiotnymi które po jakimś czasie ustały ale było ostro .

Klatka + Łydka
-wyciskanie na płaskiej-brama 4sx10p
-wyciskanie na skosie -brama dołem podchwytem 4sx10p
-przenosy -rozpiętki na lekkim skosie 4sx12p z dopięciem mięśni przy końcowej fazie ruchu

Na łydki zrobiłem wspięcia na palce z hantlami 4x20 plus nosorożec 4x15 z dużymi ciężarami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
klatke to masz prima klasa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium