SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
cięzko będzie nadrobic nogi do pozostałych partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Wcale nie.Jeśli ustawi nogi na priorytet i będzie je ostro trenował to spokojnie nadgoni.
Moja rada:Rób jak najwięcej siadów!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dobrze przedmówca mówi po tym co sie dzieje tez mi sie wydaje ze nie bedzie zle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed samym startem napewno bedzie kosa, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
bedziE bedziE:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
wazne aby dac z siebie wszystko nie wazne ktore miejsce tylko wazna jest ta swiadomosc ze dalem z siebie wszystko i nastepnym razem na pewno bedzie lepiej, jednakze trzymam teraz za ciebie kciuki byku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Biały Szejk pięknie to powiedział!!!Taka prawda.Np ja na debiutach nie zająłem wysokiej lokaty,ale wiedziałem że dałem z siebie 110% zrobiłem wszystko co mogłem i nie miałem do siebie wyrzutów,poprostu byli lepsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
każdy startuje dla siebie i dla swoich celów i dla walki ze swoimi słabościami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
dokladnie, ty i twoi najblisi widza jak sie poswieca i dla nich i dla siebie bedziesz zwyciesca, bo jesli ktos sie op*****la i zajmuje miejsce jakie zajmuje to wtedy jest tylko winien temu ze jest leniem i niech zmieni sport, ja wierze w Kube jak i ciebie ze udowodnicie, ze cala wasza praca nie poszla na marne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Udowodnimy!Essa!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium