SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Jeżeli chodzi o dobór cwiczen to powinienes trzymac się podstaw.Wykroki raczej nie zwiększają masy nog chociaż swietnie nadają się do poprawy separacji przed zawodami.Trzymaj się prostowania,wyciskania i przysiadów i rób tak intensywnie jak się da.
Jestem też przeciwnikiem trenwania grupy dwa razy w tygodniu zwłaszcza nóg,które wymagają długiej regeneracji.Katuj nogi podstawowymi cwiczeniami a potem daj im odpocząc.Jeżeli chcesz juz koniecznie robic dwa razy na tydzien to drugi trening musi byc lekki wtedy moze byc trochę wykroków czy prostowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to masz kilka porad o trenera i powinienes sie ich trzymac.. ja podczas swoich przygotowan zawsze sie opieram na pomocy jednej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Akolodziej
Jeżeli chodzi o dobór cwiczen to powinienes trzymac się podstaw.Wykroki raczej nie zwiększają masy nog chociaż swietnie nadają się do poprawy separacji przed zawodami.Trzymaj się prostowania,wyciskania i przysiadów i rób tak intensywnie jak się da.
Jestem też przeciwnikiem trenwania grupy dwa razy w tygodniu zwłaszcza nóg,które wymagają długiej regeneracji.Katuj nogi podstawowymi cwiczeniami a potem daj im odpocząc.Jeżeli chcesz juz koniecznie robic dwa razy na tydzien to drugi trening musi byc lekki wtedy moze byc trochę wykroków czy prostowania.

Kumam czacze tak zrobimy ,jeden trening przy podstawach duże ciężary ,a drugi pod koniec tygodnia na małych ciężarach plus dodatkowe cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś kolejna partia mięśniowa,plecy+triceps.

PLECY

-podciąganie sztangi w opadzie 4x12,10,8,6
-podciąganie hantla 4x10,10,8,8
-ściąganie wyciągu górnego 4x10
-podciąganie na drążku 3x8
-prostowniki 4x12
-martwy ciąg 4x10,8,6,4 progres cięzaru

TRICEPS

-na wyciągu 4x15
-francuskie zza głowy 4x15
-szwedki 4x20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wazne ze wiesz jaki masz robic plan dzialania i jego sie trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
wiem wiem i prowadziłem rozmowę mailową z Andrzejem K.względem treningu nóg i wszystkie nie wiadome konsultuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xmejux
co ma na celu branie magnezu po treningu siłowym?


magnez to bardzo wazny mineral, nalezy go jak najszybciej uzupelnic wraz z potasem po treningu

poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś już po treningu ,coś mało mocy było a i tak trening zrobiony na pełnej k...:)

KLATKA
-wyciskanie na płaskiej 2x15-2x12-2x8
-batefflay 4x10
-przenosy 3x8
-wyciskanie na skosie 3x8
-rozpiętki 2x4 na dużym obciążeniu

BRZUCH
-na skosie 3x20
-unoszenie nóg leżąc 3x20
-unoszenie kolan w zwisie 3x20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Rozpiętki nie są najlepszym cwiczeniem na duzy ciężar i 4 powt.Raz nie są wtedy skuteczne bo to izolowane cwiczenie wymagające nieco więcej powtorzen,dwa można się nabawic kontuzji.4 powt.tylko przy wycisku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiedzialbym tak jak Andrzej jezeli nawet masz na celu siule miesniowa to uzywaj do tego takich cwiczen jak ciagi wioslowania przysiady czy rozne formy wyciskania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium