SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
No i ja również tu jestem! Nic innego nie napiszę jak POWODZENIA !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dzięki chłopaki ktoś do wsparcia napewno się przyda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Planujesz teraz jakieś zmiany w diecie i treningu? czy pozostajesz przy tym co teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
w treningu to wielkich zmiasn nie bede wprowadzał chyba ze jakies nowe cwiczenia i ilosci powtorzeń a dieta napewno sie zmieni ":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 833
Witam Damian no nareszcie uderzyles w prawidlowa strone bo kulturystyka to naprawde piekny sport,kosztuje on sporo wyrzeczen i poswiecenia ale ekfekt koncowy napewno wszystko wynagrodzi.Trzymam kciuki za Ciebie i napewno bedzie mega forma na Debiuty!!!Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
w pierwszym momencie myslalem ze mlody burdzy:)powodzenia,super podstawy,wiec moze byc tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
hehhe jeż któraś osoba z kolei porównuje mnie do burdzy hehe bardzo mnie to cieszy i będę się starał ze wszystkich sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam w niedziele nie wiem jak wy ale jakoś nie przepadam za tym dniem oprócz tego ze jest wolny od roboty .
Dziś z mocnym postanowieniem rzuciłem sie na małe aeroby na rowerku i zrobiłem sobie w spokojnym tępie 30 km co było miłym zaskoczeniem dla mnie ze dam rade bo rower zakupiony stał i czekał na mnie ,ale od dzis dzień napewno będzie przydatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
No forma niezła.Ciśnij ostro!Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a moim zdaniem lustro nie bedzie potrzebne do nauki pozowania mysle ze Andrzej je ulozy jak najlepiej powodzenia w dazeniu do celu dobrze to wyglada .. ostro dojedz tylko nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium