SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Na giry robisz wykroki? Mi to bardzo pomogło jeżeli chodzi o separację. Zostały ponad 3 tygodnie, może być ciężko już je pociąć.
Możesz też z hantlami robić wchodzenia na jakiś wyższy podest. Na dwugłowe machaj dużo ruchów aż do zaj**ania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja tez zawsze to cwiczenie preferuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
jutro panowie zrobię nogi według waszej porady i zobaczymy co sie stanie bo na nogi zostały dwa treningi więc oby sie udało dziekuje za porady pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
a cięzary panowie jakie duże mają yćb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Weź hantle 10-16 kg - zrób kilka tras z tymi hantlami po całej siłowni, aż do upadku. Pamiętaj aby zginane kolano nie wystawało dalej niż stopa bo obciążysz za mocno stawy, a mięśnie słabo popuchną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no panowie to juz wasza koncopwka i za troche bedziemy was ogladac na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
No JUŻ NIE BAWEM ja zrobiłem nogi według pewnych podpowiedzi i powiem wam panowie ze w pewnym momencie myśłałem ze to nie moje nogi były wyżyłowane i dobrze wyciete robiąc kolejne cwiczenia w moment spuchły i zrobiły sie gorace wnet palące ale ja jestem dobrej mysli, może uda sie zrobić jeszcze dwa takie treningi ale to zalezy juz jak to się bedzie układało:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pamietaj ze nogi sa zmeczone nie tylko treningiem nog ale duzo iloscia cardio .... pewnie przestaniesz nogi trenowac na okolo 2 tyg czy 10dni przed startem cardio tez pewnie odstawisz na przynajmniej 3 dni (no chyba ze bedzie jakas nadwaga) i wtedy odpoczna nogi woda zejdzie i bedzie jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Dziś znoszenie zakwasów na nogach hehe i półdupku heh ,Dzień wolny od treningu siłowego i postanowiłem wybrac sie na konsultacje z trenerem zmierzyliśmy tłuszczyk wagę pokazałem nogi wszystko w bardzo dobrym kierunku oby nie zepsuć ,dołozyłem troszkę supli i bedziemy od piątku odliczać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam dziś mamy czwartek 27 lutego .Dziś miałem wstać troszkę póżniej no nie udało się chociaż nie żałuje obudził mnie głód o godzinie 5.00 tak jak zawsze na porę jedzenia ,zjadłem owsiankę i przechodząc koło lustra musiałem się cofnąć zobaczyłem na nogach separacje humorek od razu się poprawił teraz wiem że trenera trzeba słuchać i wszystko przychodzi w odpowiedniej dla siebie chwili niebawem zakręce aero a popołudniu klatka+łydka w super seriach gigantach po treningu siłowym 30 minut aero w połączeniu całego dnia robię ich 40 minutek :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

WHEY premium