SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoją klatkę !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46
rewelacyjny trening. ja zrobiłem przed wakacjami tylko siłę i masę i wycisnąłem około 15 kg więcej niż przed. może wycisnął bym wiecej ale na mojej siłowni nie było juz co założyć. mam z kolegami własną siłownię. sprzęty są robione nie kupne.

el_sonbaty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11880
chce zaczac ten trening bo moja klata jakos nie idzie ale zastanawia mnie ilosc seri w cyklu na sile! nie za duzo tego? mam zazwyczaj chamskie zakwasy juz po 12 seriach a tutaj jest ich prawie 20!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1072
Bardzo mnie cieszy ze na tym forum sa ludzie konkretni i sensowni,dzieki doswiadczeniu ktorych mozemy doskonalic swoje cialo :) Ja od dzisiaj zaczalem cykl porusz. W maju stuknelo 3 latka na silce z wiekszymi i mniejszymi przerwami ( przewaznie na wakacje ) . Dzisiaj zrobilem Porusz klatke + porusz biceps ( cykl 1) musze przyznac ze bardzo dobrze, nigdy jeszcze podczas treningow moje miesnie nie dostaly tak wpie...l ;) jak dzisiaj, cwiczac wcale nie na duzych ciezarach. Mam zamiar laczyc jeszcze barki + triceps, plecy i nogi ( na osobnej sesji z plecami ). Mam nadzieje ze efekty beda dobre, musze dodac ze nigdy nie trenowalem cykliczne, a plan zmienialem co okolo pol roku 8 miesiecy.Pozdrawiam i dzieki Mawashi za porady treningowe. Pozdro

Qbass84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Majkee - taka specyfika treningu ale masz za to dluzsze odpoczynki.

Qbass - dziekuje za słowa uznania. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolony.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
W tym tygodniu koncze ten Twoj plan Mawashi wykonywany na wszystkich miesniach(na nogi jedynie sam musialem cos wymyslac bo nie widzialem postu "porusz swoje nogi" a szkoda) i w piatek opisze efekty. Wykonywalem go razem z dwoma kumplami w miare poczatkujacymi i na nich to swietnie zadzialalo ale jak to napisze w piatek

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czekam(y)

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
Tamahome czy możesz napisać jak rozdzieliłeś poszczególne partie mięśnie na dni ?

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja już to miałem dawno zrobić ale jakoś zawsze coś wypada, teraz też zdecydowałem się na HST. Obiecuję, że kiedyś spróbuje. Bo w koncu się napracowałeś Chłopie.

Jak skoncze HST, aktualnie SD wiec dopiero od poniedziałku zaczynam. To przetestuje go

pzdr

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1333
Jakimi cwiczeniami mozna to zastapic:
Buterfly
Krzyżowanie linek wyciągu stojąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Mam pytanie odnośnie krzyżowania linek. Aktualnie kompletuje swoją siłownię i na jej wyposażeniu będe miał tylko 1 wyciąg. Czy przy krzyżowaniu linek jest możliwe, że najpierw wykonuję to ćwiczenie ściągając jedną reką linkę (drugą ręką trzymam się czegoś stabilnego), a potem zmieniam rękę?

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-->>TYGODNIOWY PLAN- MEGA KONKRET WAZNE!!!

Następny temat

na mase 3 razy w tygodniu dla kickboksera ;)

WHEY premium