SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoją klatkę !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W praktyce nie jest to takie kolorowe jak sie wydaje - przynajmniej w moim przypadku. Sprobuj, ale nastaw sie na to ze bedziesz wykonywal rozpietki

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
Sorki za opoznienie ale jakos mialem duzo spraw na glowie
Trening wykonywalem z dwoma kumplami ktorzy trenowali wczesniej nie cale pol roku, ja ponad 2,5 roku ale trening cykliczny zaczalem dopiero od marca tego roku. Zaczelismy ten trening wykonywac chyba pod koniec wakacji. Cwiczylismy w piwni i wygladalo to tak:
wytrzymalosc:
poniedzialek klata + bic
wtorek nogi(4 serie siadow z progresja + 4 serie na maszynie wyprostow i zgiec nog + 4 serie lydek, raz na dwie lydki raz na jedna, zaczalem od 20 ruchow na lydke i po kazdym trenigu nog(czasami 2 X w tyg)dodawalem po jednym ruchui oprocz tego po kazdej serii 20 dynamicznych wyskokow)
sroda plecy + kaptury + przedramie
piatek barki + triceps + przedramie

W miare staralem sie zachowywac czas miedzy seriami chociaz nie zawsze sie to udawalo

Sila: tak samo rostawienie treningu jak na wytrzymalosc z tym ze tu pozowlilem sobie na drobna korekte.
W poniedzialem robilem barki a w piatek klate.
Przy wyciskaniu na klatke stosowalem tening ktory juz kiedys na mnie zadzialal z postu chyba reddevila czyli:
1 trening 5 serii na plasko po 5 ruchow + to samo na skosie
2 trening to samo tylko ze 4 ruchy przy zwiekszonym ciezarze o 5 kilo
3 trening 3 ruchy na serie przy wiekszonym ciezarze o kolejne 5 kilo a na nastepnym treningu znowu 5 ruchow z tym ze zaczynamy od ciezaru z 2 treningu ( na skos zawsze po 5 ruchow walilem)
Barki zaczynalem od razu od wyciskania
Przy tym cyklu stosowalem te o to ziolka https://www.sfd.pl/temat6988/
I tu musze dodac ze podczs brania tych ziolek bardzo bolal mnie brzuch przez pare dni i musialem sobie zrobic krotka przerwe a podczas pompek na poreczach pod koniec sily bardzo bolalo mnie na gorze klaty nie wiem czy to przez moj blad czy przez co.
MASA
Tutaj zamienilem biceps z tricepsem a kaptury robilem z barkami
Pod koniec masy zaczalem stosowac CLA
Podsumowanie
4 wrzesnia zwazylem sie w Gdansku u koleszki z Lechijki i wyszlo 90 kilo. Bylem w szoku bo przed wakacjami wazylem 94. Obecnie waze 96 kilo, w lapie mam 38,5 czyli tak z cent po tym treningu przyszedl, na klate po sile wzialem spokojnie 100 ale wiecej nie probowalem bo cos mnie nadgarstek rozbolal. Najwiekszy szok przezylem jesli chodzi o sile barkow i plecow. Z barkami mam najwiekszy problem i to byl dla mnie priorytet, przed tym treningiem moj rekord byl 60 dych a tera robie na 65kg w ostatniej serii po 4 ruchy. To samo z plecami, wioslowanie wczesniej wykonywalem max na 50 kilo a teraz spokojnie moge zwykonac serie na 70 kilo i to czysto technicznie. Co do rzezby to przyznam ze mam tragiczna genetyke ale po tym planie polrocznym sie to troche poprawilo. Gestosc miesni tez jest ciut lepsza. Co do kolesii to bylem jeszcze bardziej w szoku bo jeden w wakacje bral 60kg na klate a tera bierze 90, drugiemu tez dobrze sila poszla, jeden przybral 2 kilo drugi chyba z 5. A co do wiszenia po treningu plecow, na poczatku mialem z tym duze problemy ale tera to bez problemu moge sobie tak wisiec. Musze jeszcze dodac ze czasami w czwartek boksowalem.

I tera mam pytanie, po swietach konczy sie regeneracja i jaki plan tera najlepiej wykonac?

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1333
moglbys rozpisac ten trening bardziej szczegolowo!!! jakie cwiczenia wykonywales na dana partie?? dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie za bardzo rozumiem ... Stosowałeś treningi z serii "Porusz" na wszystkie partie miesniowe?

Jesli tak, to wystarczy jak wykonasz 2 tyg regeneracji i mozesz zaczynac od nowa, mam nadzieje ze wykonywales rowniez cykle regeneracyjne miedzy poszczegolnymi mikrocyklami.

I wytlumacz jasniej stosowanie treningu theREDevila na klatke. Wiem o co w nim chodzi, tylko nie wiem po co go włączałeś do treningów - mam nadzieje ze nie dodatkowo do tego "Porusz swoja klatke"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
czy moge w ten sposób ćwiczyć:
Wytrzymałość
Poniedziałek: nogi
Wtorek: klata + biceps
Czwartek: plecy + triceps
Piątek: barki
Siła
Poniedziałek: nogi
Wtorek: klata + biceps
Czwartek: plecy + triceps
Piątek: barki
Masa
Poniedziałek: nogi
Wtorek: klata + triceps
Czwartek: plecy + biceps
Piątek: barki

????

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
Tydzien przerwy miedzy mikrocyklami zawsze byl a co do treningu reddevila to uCiebie Mawashi jest tak: 80%CM 5 s-4 a ja po protu zamiast zawsze tak robic to raz robilem 5 na nastepnym treningu 4 a na koncu 3 i tak w kolko. Robilem tak bo juz kiedys to na mnie podzialalo
a to dokladna rozpiska
wytrzymalosc
pon klata + bic + przedramie
wtorek nogi
sroda plecy + kaptury + przedramie
piatek barki + triceps

sila
pon barki + triceps
wtorek nogi
sroda plecy + kaptury + przedramie
piatek klata + biceps + predramie

masa
pon klata + triceps
wtorek nogi
sroda plecy + przedramie
piatek barki + biceps + przedramie

I wlasnie mam pytanie czy znowu jechac tym samym planem czy jednak jakims innym tez podzielonym na takie mikrocykle bo jednak znowu to samo robic to bedzie taka troche nuda dla miesni

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przy treningu cyklicznym (ten tez nim jest ) nie ma mowy zeby miesnie sie nudzily - jak piszesz.
Az tak dobrej pamieci nie maja. uwierz na slowo
Ale jak chcesz mozesz zastosowac inny plan z cyklicznosci.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
a mozna po tym planie tera zrobic trenig na gestosc miesni??

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5582
Panowie co to jest ten Buterfly??
Bo nie moge znaleść a w Atlasie nie występuje pod ta nazwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
na www.kulturystyka.pl/atlas buterfly wystepuje pod nazwą ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-->>TYGODNIOWY PLAN- MEGA KONKRET WAZNE!!!

Następny temat

na mase 3 razy w tygodniu dla kickboksera ;)

WHEY premium