SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoją klatkę !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pislaem juz o tym wczesniej, poczytaj uwaznie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
przyznalem soga wypasione moze sprobuje ale nie jeszcze w tym tygodniu :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
mam jedno pytanie tak dla uscislenia, w 1 cyklu 2 cwiczenie to jaki skos ma być dokladnie bo ja robilem glową w góre na 1 treningu i teraz niewiem czy dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dobrze, skos do gory

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
dobrze wiedziec, jestem juz po 2 treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 803
no poprostu super, trafiłęś z tym artem. właśnie go kuknąłem.przeszukuje już tydzień całe sfd.pl w poszukiwaniu wszystkiego co piszą o poprawie klaty, a tu masz "porusz swoja klate".
widzisz(cie) mam problem bo miesiac temu skończyłem "kuracje" 5 tygodzni na kreatynie, hmb, bcaa i białku 80% i zachorowałem kur##. miałem 3 tygodnie niby ćwiczeń (jak po chorobie) i od tego tygodnia wziąłem sie ostro do roboty. i tu jest mój problem:
moja klata nie osiagneła zadowalających mnie efektów wizualnych - czyli. masy z kształtem, co wiecej wpadłem ostatnio w kompleks (dlatego szukam i szukam) co więcej brzuch mi urusł (a to pogłębia kape, zaczynam aeoroby)
Tak więc jestem chetny [jak brak opcji] to zastosowania twojego planu.
tylko pytanie: czy mogę pominąć etap 1
acha penie będziecie się upominać: 3 lata na siłce (ale 2 stracony przez brak wiedzy :(, więc 2), max 90 kg, 184 wzrostu i 85 wagi (przybrałem od paździrenika na dwóch "kuracjach" 6-7 kg), ćwicze w pon, wt, śr, czw, piąt.
planu kurde teraz ninapisze bo lece na zajecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zaloz osobny post i daj mi link do niego na priv. 5x w tygodniu to za duzo, wiec trzeba ogolnie zweryfikowac Twoj plan. Poza tym eliminacja jakies fazy tego cyklu czyni go mniej efektywnym i nie recze za postepy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 803
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 803
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 803
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-->>TYGODNIOWY PLAN- MEGA KONKRET WAZNE!!!

Następny temat

na mase 3 razy w tygodniu dla kickboksera ;)

WHEY premium