SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Dokładnie - nikt z nas nie wróży z kuli ani z fusów - a na podstawie tego co napisałaś tylko tak można podziałać.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-10-11 07:58:57

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
kto zajmuje się tematem zmiany wątku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Napisz swoją prośbę a jeden z adminów zmieni Ci nazwę dziennika na jaki chcesz

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Jaka propnujecie ilosc kcal dla kobiety ?
Wiek 39
Wzrost 165
Waga 62

Silowy x3 week
Areoby 30 min x3 week

Chodzi mi tylko o kcal i rozklad makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Ankieta działu by się przydała. Załóż temat, wypełnij ankietę i będzie można coś doradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Nie chce zakladać nowego tematu...bo raczej bym nie prowadził Chce tylko upewnić się co do kcal i makro w przypadku kobiety.
Jestem facetem i ogarniam swoja miche i treningi od ok 5 lat wiec jakieś tam doswiadczenie mam.
Chcialem pomoc i wkrecić żone w silownie i ćwiczenia.
Nie mam pojecia od jakiej kaloryki zaczac. Cel to redukcja oczywiscie i pierwszy kontak z ciezarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Ze szklanej kuli nie wróżymy - taka jest zasada w dziale.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17
Nietypowe pytanie. Czy jest sposób na zmniejszenie/pozbycie się wcięcia ze zdjęcia? Jakieś ćwiczenia pomogą, czy taka już moja anatomia? :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ciężko stwierdzić po takim zdjęciu, ale to chyba po prostu boczek jest zrób zdjęcie w pozycji neutralnej tyłem i przodem.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17
Haha, chyba faktycznie to zwykły boczek :D
Tak wygląda z przodu i z tyłu




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium