SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3028 Napisanych postów 27737 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627563
Od takich pytań są lekarze.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6726
Hej,
mam pytanie czy robi ktoś chleb żytni na zakwasie w maszynie do chleba?
Jakieś 2mc temu kupiłam maszynę do chleba w Lidlu, robię póki co chleb mieszany (z maki pszennej i żytniej), ale chciałabym zrobić na zakwasie.
Raz probowałam z przepisu http://www.sfd.pl/chleb_żytni_razowy_na_zakwasie-t670922.html ale wyszeł mi zakalec (swoją drogą jak robiłam go kiedyś w piekarniku to też wyszedł zakalec).

Czy da się zrobić chleb żytni na zakwasie w maszynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 37941
Co masz na myśli, że wyszedł zakalec?
ja co prawda nei robię w maszynie tylko w piekarniku ale robię z przepisu Oveji z tym, że piekę w 200 stopniach: http://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s5.html
Wychodzi mi zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6726
Skórka była upieczona, a w środku było surowe ciasto :(

Zmieniony przez - Irea w dniu 2015-11-04 16:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Brzmi to trochę jak za niska temperatura. W jakiej temperaturze piekłaś i jaki czas? Jakie masz foremki na chleb? Zwykłe keksówki, czy coś większego? Jesteś pewna, że jak ustawisz piekarnik/maszynę na 200 stopni, to rzeczywiście tyle jest? (u mnie jest mniej i mi się niedopiekało)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W maszynie piekłam, na programie który nazywa się "razowy" nie wiem jaka była temperature :( ten pojemnik w maszynie jest troche większy, wyższy I troche szerszy niż zwykła keksówka.

Spróbuję jeszcze raz zarobić, ale tylko wyrobię I "wyrosnę" cisto w maszynie I upiekę w piekarniku, zobaczę jak wtedy wyjdzie.

Zmieniony przez - Irea w dniu 2015-11-04 19:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To zdaj relację, bo ja rozważam kupienie takiej maszyny, w całych internetach piszą "tak super super" a jak widać wcale nie super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie jak mi nie wyszedł ten chleb na zakwasie to zaczęłam szukać informacji "dlaczego?" I generalnie sporo opini jest że się nie da gdzieś znalazłam przepis na chleb na zakwasie ale z dodatkiem mąki pszennej. Spróbuję zrobić z tamtego przepisu I tak jak pisałam że wyrobić w maszynie I upiec w piekarniku. Jak wyjdzie dam znać tylko muszę nowy zakwas ukisić bo na tamten się wkurzyłam I wywaliłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28851
Night, wspominałeś jakiś czas temu, w którymś dzienniku o negatywnych skutkach stosowania duphastonu. Niestety temat nie został rozwinięty, a necie nie mogę znaleźć nic konkretnego. Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje, z góry dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3028 Napisanych postów 27737 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627563
no w starych ulotkach było podane jako możliwe skutki uboczne wady wrodzone dzieci. Są fora na których można poczytać o konkretnych przypadkach. Z tym że to jak ze wszystkim - w jednym przypadku zaszkodzi, w innym nie. Czytałem np. o bliźniakach których mama brała ten lek i jeden był całkiem zdrowy a drugi już nie. Ale jednak bym na ten preparat uważał - szczególnie jak ktoś planuje zajście w ciążę albo już w niej jest.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?