SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 59
Aktualnie powoli zaczynam przechodzic na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3210 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Najlepiej będzie jak otworzysz osobny temat, wrzucisz kilka zrzutów z misek jak jadasz obecnie , wypełnisz ankietę w linkach podwieszonych i tak będzie łatwiej doradzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 269 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3737
Używam aplikacji w telefonie po treningu i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że nie widzę dziennego podsumowania btw. Wszystkoinne jest pokazane tj. btw z poszczególnych posiłków, kalorycznośc, ale nie ma ogólnego podsumowania btw z całego dnia i np. będąc w pracy chciałabym sobie na bieżąco korygować dzienną miskę i pilnować makro, ale w tej aplikacji nie mam jak, czy ja coś źle tam ustawiłam, czy nie ma takiej opcji w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 195 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3108
Wypisze mi ktoś co grozi kobiecie która je 1300 kcal z rzeczy śmieciowych typu Allmette,chleb,miód , kakao itd? Zdaje sobie sprawę jak niszczy organizm głodówką taka osoba , ale ona nie do końca... Zachowanie pochodzi pod wstręt do jedzenia.. Żebra na wierzchu i wielce motywacyjne amerykańskie lale..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Szacuny 1431 Napisanych postów 15897 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 228713
Przy takim czymś może wystąpić anemia, problemy hormonalne, brak okresu (a w konsekwencji może i bezpłodność), wypadające włosy, problemy skórne, problemy trawienne, brak koncentracji i siły do wykonywania pracy czy domowych czynności, słabsze kości... to tak w skrócie jeśli mówimy o skrajnościach. Może wystąpić część objawów, nie musi zależy na jakim etapie jest osoba, która prowadzi taki tryb życia i jak bardzo jest wyniszczona. Najlepiej by zajął się Nią specjalista, jeśli problem wynika z zaburzeń psychicznych, postrzegania siebie czy niezrozumiałego jadłowstrętu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za wyczerpująca odpowiedź :) Ta osoba schudła ok 15kg , idąc tokiem że taką dieta odkryje mięśnie brzuch tego i tamtego.. Niszczenie organizmu bez dwóch zdań, nie obchodzi ją uwaga innych bo to ładne, o specjaliście nie ma mowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1431 Napisanych postów 15897 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 228713
Zmusić się nie da, sama musi chcieć. Szkoda tylko, że nie ma tej świadomości, że żeby były mięśnie - takie do pokazania - to trzeba ćwiczyć i je odżywiać, żeby mogły urosnąć. Bo to co odsłania to mięśnie jakie po prostu ma, żeby móc się ruszać. Może zamiast zmuszać do jedzenia to pokaż Jej alternatywy... jak wyglądają wysportowane dziewczyny i jak jedzą, co robią, żeby dobrze wyglądać? Że przede wszystkim JEDZĄ
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zdaje sobie sprawę osobiście z tego bo sam trenowałem i wiem jak wygląda to wszystko, ona wie swoje i ma totalnie w dupie zdanie innych a ona sobie tak jeździ po hormonach od 2 lat z dnia na dzień coraz gorzej, teraz to unikanie nawet słodyczy do zera , makaron z jogurtym naturalnym postrzegany jako cheat day.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 848 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15807
Witam, czy w swojej diecie mogę zrezygnoważ z 20g białka w proszku? Moja najbliższa rodzina mówi ,że mam spuchniętą buzię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A w jakim celu potrzebne Ci to białko w proszku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?